0:1
3:0
- : -

FTC Vysoké Mýto - FbC Hradec Králové B 4:3
6. David Špaček, 33. Marian Smolka, 35. Tomáš Macháček, 40. Tomáš Macháček - 6. František Vízner, 9. Ondřej Rathouský, 23. Ondřej Rathouský; rozhodčí: David Richter - Štěpán Appl; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 33; zásahy brankářů: Nikola Dlouhá 27 - Štěpán Šubrt 19; po třetinách: 1:2, 0:1, 3:0;
45:00
44:59
Máme tu konec. V bojovné koncovce Vysoké Mýto uhájilo vedení.
44:59
Střely na branku ve třetí třetině: VM 10 - HK Střely celkem: VM 23 - HK 30
43:53
Standartka z velkého vápna pro Hradec. Rathouský trefuje pouze tyč. A máme tu již hru v šesti od Hradce. Vyrovnají utkání?
43:09
Hradecká přesilovka tak nějak utekla bez jakékoliv šance. Zkusím to Hradec v šesti?
41:09
Timeout FbC Hradec Králové B
41:09
Vyloučen hráč Lukáš Rolenec družstva FTC Vysoké Mýto na 2 minuty za bránění ve hře.
39:00
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Tomáš Macháček bez asistence (4:3).
39:00
Macháček teď v přesilovce na třikrát protlačil balonek za Šubrtova záda a svým hattrickem otáčí skóre ve prospěch Mýta.
37:35
Vyloučen hráč Filip Brejcha družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za sekání.
34:59
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil Tomáš Macháček, asistoval Vojtěch Novák (3:3).
34:59
Macháček teď krásně ze vzduchu trefuje Novákovu přihrávku. Máme tu vyrovnané skóre a zápas nám začíná od nuly. Nicméně Vysoké Mýto teď na tom bude lépe po psychické stránce.
34:37
Hra se nám od půlky druhé třetiny hodně přiostřila. Hráči tu lítají kde můžou. Rozhodčí jsou však absolutně v klidu.
32:26
Vlastní branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Marian Smolka (2:3).
32:26
Toto je smůla. Po skrumáži v předbrankovém prostoru se od Smolky míček odráží za Šubrta. Vysoké Mýto se dostává zase do zápasu.
30:00
30:00
29:59
Střely na branku ve druhé třetině: VM 9 - HK 10
22:53
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Ondřej Rathouský, asistoval Michal Skrbek (1:3).
22:35
V oslabení je Hradec aktivnější než Vysoké Mýto. První střelu Skrbka ještě Dlouhá vyráží. Na střelu Rathouského však už byla krátká.
22:16
Vyloučen hráč František Vízner družstva FbC Hradec Králové B na 2 minuty za blokování hokejky.
19:48
Trestné střílení družstva FTC Vysoké Mýto neproměnil Tomáš Macháček.
19:48
Skrbek fauluje unikajícího hráče. Trestné střílení Tomáš Macháček zkoušel zakončit "zorrem". Nicméně vynikající Šubrt tuto myšlenku přečetl a výborně zasahuje.
17:43
Nutno říci, že zatím ve druhé třetině hráči z Mýta přidali a hradecké dostali pod soustavný tlak. Nicméně ze dvou brejkových situací zahrozil Smolka. Bohužel s bilancí jedna spojnice a jedno břicho brankářky gól nepřidává.
15:00
15:00
14:59
Střely na branku po první třetině: VM 4 - HK 12
14:32
Na Radima Filipa teď po rychlé brejkové situaci koukala úplně prázdná branka. Bohužel pro hráče Vysokého Mýta ani to nestačilo a míček končí tři metry nad brankou.
08:03
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil Ondřej Rathouský, asistoval Vojtěch Vošický (1:2).
08:03
Rathouský konečně protrhává dneěšní střeleckou smůlu. Vošický mu adresoval krásnou přihrávku a Rathouský střelou z první přesně trefuje.
07:45
Smolka krásným průnikem po křídle dostal Rathouského do megašance. Golmanka Mýta však předvádí mega zákrok.
05:50
Branku družstva FbC Hradec Králové B vstřelil František Vízner, asistoval Filip Anderle (1:1).
05:50
Vízner v předbrankovém prostoru dokázal zužitkovat přihrávku od Anderleho a brankářce z Vysokého Mýta nedává šanci.
05:13
Branku družstva FTC Vysoké Mýto vstřelil David Špaček, asistoval Vojtěch Novák (1:0).
05:13
Špaček dostal ze standartky balón od Nováka a vystřelil. Šubrt přes clonícího hráče nic neviděl a dostává gól mezi nohy.
03:37
Kerhart teď na půlce obral Anderleho o balonek, namířil si to po lajně a napálil břevno za Šubrtovými zády.
01:31
Další obrovská šance. Rathouský našel před brankou osamoceného Procházku. Bohužel Prochy nepřidává svůj druhý gól v kariéře.
00:31
Šimek se ocitl v obrovské šanci, škoda že nestřílel z první. To byl byl jistý gól.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Richter a Štěpán Appl.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Hradec Králové B: brankář: Štěpán Šubrt; hráči v poli: Ondřej Šimerda, Filip Vozár, František Vízner, Ondřej Rathouský, Filip Brejcha