1:2
- : -
DTJ Trutnov

DTJ Trutnov - Florbal Primátor Náchod B 4:9
1. Matyáš Ioanidis, 10. Matyáš Ioanidis, 23. Jakub Mládek, 40. Martin Kisý - 9. Pavel Misinský, 12. Nikolas Osifčin, 13. Vojtěch Linhardt, 18. Nikolas Osifčin, 24. Jiří Knettig, 25. Jan Skalský, 27. Jakub Vysoký, 32. Jakub Vysoký, 45. Nikolas Osifčin; rozhodčí: Ondřej Kubelka - Štěpán Appl; vyloučení: 3:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Petr Tomášek 22 - Aneta Kašparová 14; po třetinách: 2:3, 1:4, 1:2;
45:00
Střely ve třetí třetině: Trutnov 6, Náchod 10
45:00
44:57
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Nikolas Osifčin, asistoval Jakub Vysoký (4:9).
39:07
Branku družstva DTJ Trutnov vstřelil Martin Kisý, asistoval Tomáš Akštejn (4:8).
35:25
Timeout DTJ Trutnov
31:55
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Jakub Vysoký, asistoval Jakub Langpaul (3:8).
30:00
30:00
Střely ve druhé třetině: Trutnov 7, Náchod 9
30:00
29:54
Vyloučen hráč Filip Vymlátil družstva DTJ Trutnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
28:51
Vyloučen hráč Tomáš Akštejn družstva DTJ Trutnov na 2 minuty za hra rukou.
26:55
Vyloučen hráč Lukáš Braha družstva Florbal Primátor Náchod B na 2 minuty za blokování hokejky.
26:01
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Jakub Vysoký, asistoval Nikolas Osifčin (3:7).
24:24
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Jan Skalský, asistoval Vojtěch Linhardt (3:6).
23:34
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Jiří Knettig, asistoval Matěj Bureš (3:5).
22:38
Branku družstva DTJ Trutnov vstřelil Jakub Mládek bez asistence (3:4).
17:13
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Nikolas Osifčin, asistoval Jan Prouza (2:4).
15:00
15:00
Střely v první třetině: Trutnov 5, Náchod 12
15:00
12:05
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Vojtěch Linhardt, asistoval Jakub Krtička (2:3).
11:34
09:48
Vyloučen hráč Tomáš Haufer družstva DTJ Trutnov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
09:25
Branku družstva DTJ Trutnov vstřelil Matyáš Ioanidis bez asistence (2:1).
08:09
Branku družstva Florbal Primátor Náchod B vstřelil Pavel Misinský, asistoval Jakub Krtička (1:1).
00:09
Branku družstva DTJ Trutnov vstřelil Matyáš Ioanidis bez asistence (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Kubelka a Štěpán Appl.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Primátor Náchod B:
00:00
Line-up domácích DTJ Trutnov: brankář: Petr Tomášek; hráči v poli: Tomáš Haufer, Jakub Mládek, Matyáš Ioanidis, Radim Kulda, Filip Srna