3:2
2:0
- : -

Sokol Chlumec nad Cidlinou - FBC Hvězdy Česká Skalice 8:3
2. David Štěrba, 7. Maxmilián Ziegler, 12. Adam Čuřík, 16. David Štěrba, 19. David Štěrba, 23. Jan Pich, 34. Jakub Semirád, 44. David Štěrba - 15. Lukáš Fidler, 16. Dominik Cejnar, 25. Dominik Cejnar; rozhodčí: Pavel Špryňar - Petr Šotola; vyloučení: 2:1; využití: 1:0; diváků: 50; zásahy brankářů: Tadeáš Kocián 33 - Petr Kovář 43; po třetinách: 3:1, 3:2, 2:0;
45:00
43:59
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil David Štěrba, asistoval Adam Štěrba (8:3).
33:33
Vyloučen hráč Jan Pich družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou na 2 minuty za sekání.
33:07
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil Jakub Semirád, asistoval Martin Macháček (7:3).
30:00
30:00
24:40
Branku družstva FBC Hvězdy Česká Skalice vstřelil Dominik Cejnar, asistoval Matěj Šupík (6:3).
22:39
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil Jan Pich, asistoval Václav Krčál (6:2).
21:12
Vyloučen hráč Jakub Metelka družstva FBC Hvězdy Česká Skalice na 2 minuty za sekání.
18:43
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil David Štěrba bez asistence (5:2).
15:55
Branku družstva FBC Hvězdy Česká Skalice vstřelil Dominik Cejnar, asistoval Lukáš Fidler (4:2).
15:17
15:00
15:00
14:28
Branku družstva FBC Hvězdy Česká Skalice vstřelil Lukáš Fidler, asistoval Marek Hána (3:1).
11:48
Branku družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou vstřelil Adam Čuřík, asistoval David Štěrba (3:0).
06:32
Vlastní branku družstva FBC Hvězdy Česká Skalice vstřelil Maxmilián Ziegler (2:0).
01:24
01:16
Vyloučen hráč Adam Štěrba družstva Sokol Chlumec nad Cidlinou na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Špryňar a Petr Šotola.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Hvězdy Česká Skalice: brankář: Petr Kovář; hráči v poli: Marek Hána, Ondřej Lukavský, Lukáš Fidler, Matěj Šupík, Dominik Cejnar
00:00
Line-up domácích Sokol Chlumec nad Cidlinou: brankář: Tadeáš Kocián; hráči v poli: Filip Kala, David Mlynář, Martin Macháček, Jan Pich, Václav Krčál