1:4
0:4
- : -

FBC Hvězdy Česká Skalice - TJ Sokol Dvůr Králové nL 1:11
26. Marek Hána - 11. Pavel Prokůpek, 14. Matěj Voves, 15. Vojtěch Mazák, 16. Karel Vašák, 20. Karel Vašák, 21. Karel Vašák, 28. Matyáš Baudisch, 34. Matěj Voves, 35. Matěj Voves, 41. Ondřej Balcar, 44. Karel Vašák; rozhodčí: Pavel Špryňar - Adam Tilgner; vyloučení: 1:3; využití: 0:0; diváků: 500; zásahy brankářů: Petr Kovář 33 - Vojtěch Benák 8; po třetinách: 0:3, 1:4, 0:4;
45:00
43:12
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Karel Vašák bez asistence (1:11).
41:38
Vyloučen hráč Vojtěch Mazák družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání.
40:49
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Ondřej Balcar, asistoval Matěj Voves (1:10).
34:55
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Matěj Voves, asistoval Karel Vašák (1:9).
33:23
30:00
30:00
27:07
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Matyáš Baudisch, asistoval Tomáš Doležal (1:7).
25:19
Branku družstva FBC Hvězdy Česká Skalice vstřelil Marek Hána bez asistence (1:6).
22:44
Vyloučen hráč Pavel Prokůpek družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za bránění ve hře.
20:55
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Karel Vašák, asistoval Matěj Voves (0:6).
19:05
15:46
15:00
15:00
14:06
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Vojtěch Mazák, asistoval Zdeněk Chaloupka (0:3).
13:03
10:38
Branku družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL vstřelil Pavel Prokůpek, asistoval Karel Vašák (0:1).
08:20
Vyloučen hráč Marek Hána družstva FBC Hvězdy Česká Skalice na 2 minuty za sekání.
04:42
Vyloučen hráč Tomáš Doležal družstva TJ Sokol Dvůr Králové nL na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Pavel Špryňar a Adam Tilgner.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol Dvůr Králové nL: brankář: Vojtěch Benák; hráči v poli: Jakub Klikar, Pavel Prokůpek, Vojtěch Marel, Ondřej Balcar, Karel Vašák
00:00
Line-up domácích FBC Hvězdy Česká Skalice: brankář: Petr Kovář; hráči v poli: Marek Hána, Ondřej Lukavský, Dominik Cejnar, Lukáš Fidler, Matěj Šupík