1:1
3:2
- : -

FbC Titáni Pardubice - ŽSK Třemošnice 6:3
7. Marek Eliáš, 15. Michal Bělohlav, 24. Marek Eliáš, 38. Marek Eliáš, 39. Marek Eliáš, 45. Marek Sadílek - 25. Tadeáš Oswald, 37. Tadeáš Oswald, 38. Tadeáš Oswald; rozhodčí: Matěj Kourek - Pavel Macháček; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Lukáš Kremina 7 - Jakub Tlustý 11; po třetinách: 2:0, 1:1, 3:2;
45:00
44:06
Branku družstva FbC Titáni Pardubice vstřelil Marek Sadílek, asistoval David Bečka (6:3).
43:49
Vyloučen hráč Roman Petrus družstva ŽSK Třemošnice na 2 minuty za nesportovní chování.
38:34
Branku družstva FbC Titáni Pardubice vstřelil Marek Eliáš, asistoval Josef Janko (5:3).
37:33
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Tadeáš Oswald, asistoval Daniel Krška (4:3).
37:13
Branku družstva FbC Titáni Pardubice vstřelil Marek Eliáš, asistoval Bořivoj Nedbal (4:2).
36:34
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Tadeáš Oswald, asistoval Roman Petrus (3:2).
31:34
Vyloučen hráč Daniel Marek družstva ŽSK Třemošnice na 2 minuty za bránění ve hře.
30:00
30:00
29:41
Vyloučen hráč Jakub Tunka družstva FbC Titáni Pardubice na 2 minuty za vysoká hokejka.
24:29
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Tadeáš Oswald bez asistence (3:1).
23:41
15:00
15:00
14:05
Branku družstva FbC Titáni Pardubice vstřelil Michal Bělohlav bez asistence (2:0).
06:59
Branku družstva FbC Titáni Pardubice vstřelil Marek Eliáš, asistoval Jakub Tunka (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Matěj Kourek a Pavel Macháček.
00:00
00:00
Line-up hostů ŽSK Třemošnice: brankář: Jakub Tlustý; hráči v poli: Tadeáš Oswald, Tomáš Radil, Daniel Krška, Daniel Marek, Roman Petrus