3:2
4:3
- : -

FBK Piráti Sokol Chrudim - ŽSK Třemošnice 7:5
24. Daniel Nekvapil, 24. Lukáš Jungman, 26. Ondřej Líbal, 33. Daniel Nekvapil, 33. Daniel Nekvapil, 44. Lukáš Jungman, 45. Lukáš Jungman - 17. Marek Tlapák, 27. Marek Tlapák, 35. Roman Petrus, 36. Daniel Krška, 39. Roman Petrus; rozhodčí: Matěj Kourek - Pavel Macháček; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Filip Hypšman 20 - Tomáš Radil 6; po třetinách: 0:0, 3:2, 4:3;
45:00
44:47
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Lukáš Jungman bez asistence (7:5).
43:13
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Lukáš Jungman, asistoval Daniel Nekvapil (6:5).
42:10
Timeout FBK Piráti Sokol Chrudim
38:05
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Roman Petrus, asistoval Daniel Krška (5:5).
37:23
Timeout ŽSK Třemošnice
37:23
Vyloučen hráč Ondřej Líbal družstva FBK Piráti Sokol Chrudim na 2 minuty za sekání.
35:52
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Daniel Krška, asistoval Marek Tlapák (5:4).
34:11
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Roman Petrus, asistoval Tadeáš Oswald (5:3).
32:22
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Daniel Nekvapil, asistoval Jan Drahokoupil (5:2).
32:16
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Daniel Nekvapil, asistoval Ondřej Líbal (4:2).
30:00
30:00
26:20
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Marek Tlapák, asistoval Tadeáš Oswald (3:2).
25:26
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Ondřej Líbal, asistoval Lukáš Jungman (3:1).
23:35
23:07
Branku družstva FBK Piráti Sokol Chrudim vstřelil Daniel Nekvapil, asistoval Mikuláš Janík (1:1).
16:34
Branku družstva ŽSK Třemošnice vstřelil Marek Tlapák, asistoval Daniel Krška (0:1).
15:00
15:00
13:08
Vyloučen hráč Daniel Krška družstva ŽSK Třemošnice na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Matěj Kourek a Pavel Macháček.
00:00
00:00
Line-up hostů ŽSK Třemošnice: brankář: Tomáš Radil; hráči v poli: Daniel Krška, Daniel Marek, Tadeáš Oswald, Roman Petrus, Marek Tlapák