2:1
3:0
- : -

Orka Čelákovice - FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové 9:1
4. Vojtěch Rubeš, 4. Lukáš Ludvík, 7. Vojtěch Rubeš, 9. Vojtěch Rubeš, 19. Matěj Bača, 22. Petr Špitálský, 31. Lukáš Ludvík, 32. Lukáš Bajer, 34. Vojtěch Nehasil - 16. Šimon Mlynář; rozhodčí: Andrej Lipan - Tomáš Tůma; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Jakub Vitoušek ?, Kvido Kefurt ? - Kryštof Kamarýt ?; po třetinách: 4:0, 2:1, 3:0;
36:00
33:41
Branku družstva Orka Čelákovice vstřelil Vojtěch Nehasil, asistoval Matěj Bača (9:1).
31:15
Branku družstva Orka Čelákovice vstřelil Lukáš Bajer, asistoval Lukáš Podávka (8:1).
30:20
Branku družstva Orka Čelákovice vstřelil Lukáš Ludvík, asistoval Lukáš Podávka (7:1).
24:00
24:00
21:05
Branku družstva Orka Čelákovice vstřelil Petr Špitálský, asistoval Vojtěch Rubeš (6:1).
18:54
Branku družstva Orka Čelákovice vstřelil Matěj Bača, asistoval Vojtěch Nehasil (5:1).
16:30
Vyloučen hráč Aleš Hlavička družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové na 2 minuty za blokování hokejky.
15:07
Branku družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové vstřelil Šimon Mlynář bez asistence (4:1).
14:35
Střídání brankáře. Nový brankář Kvido Kefurt družstva Orka Čelákovice
12:00
12:00
09:13
Vyloučen hráč Václav Klepal družstva FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové na 2 minuty za sekání.
08:36
Branku družstva Orka Čelákovice vstřelil Vojtěch Rubeš, asistoval Vojtěch Nehasil (4:0).
06:15
Branku družstva Orka Čelákovice vstřelil Vojtěch Rubeš, asistoval Petr Špitálský (3:0).
03:35
Branku družstva Orka Čelákovice vstřelil Lukáš Ludvík, asistoval Lukáš Bajer (2:0).
03:25
Branku družstva Orka Čelákovice vstřelil Vojtěch Rubeš, asistoval Štěpán Roubek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Andrej Lipan a Tomáš Tůma.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Pitbulls Kolín: Pitbullové: brankář: Kryštof Kamarýt; hráči v poli: Vojtěch Ševčík, Lucie Klepalová, Aleš Hlavička, Lukáš Bareš, Šimon Mlynář