1:0
1:1
- : -

FBC Kutná Hora - Florbalová akademie MB 3:2
10. Jan Novotný, 34. Antonín Tvrdík, 58. Jiří Schwarz - 7. Vojtěch Starý, 48. Jan Ulman; rozhodčí: Martin Jirka - Daniel Přibil; vyloučení: 2:2; využití: 0:0; diváků: 93; zásahy brankářů: Bohuslav Bochníček 15 - Radovan Kopuletý 18; po třetinách: 1:1, 1:0, 1:1;
60:00
Střely na branku ve 3. třetině: FBC Kutná Hora - 6, Florbalová akademie MB - 7
60:00
Střely na branku CELKEM: FBC Kutná Hora - 21, Florbalová akademie MB - 17
60:00
Dramatická koncovka, nic pro kardiaky. Kutná Hora vítězí ve vyrovnaném a napínavém utkání 3:2.
60:00
Komentář trenéra domácích Adam Rowe - FBC Kutná Hora: Zápas měl velké tempo z obou stran. Chvilkami se hra přelévala ze strany na stranu. Nervy drásající utkání muselo bavit diváky až do konce. Děkujeme soupeři, divákům a rozhodčím.
60:00
Komentář trenéra hostů Aleš Tůma - Florbalová akademie MB: Chtěl bych poděkovat klukům, že to odmakali. Dobře jsme se vypořádali s osobní obranou a za svůj výkon bychom si zasloužili alespoň bod.
60:00
59:59
Chybu Petráska hasí zákrokem domácí brankář.
59:38
Skvělý zákrok Bochníčka.
59:11
Vyloučen hráč Martin Hampl družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za nedovolené vrážení.
57:04
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jiří Schwarz, asistoval Lukáš Staňo (3:2).
57:04
Schwarz se dočkal! Parádní pumelice do šibenice a hala je na nohou!
56:16
Tohle volalo po brance. Vojtěchův parádní backhand prosvištěl těsně nad břevnem.
55:30
Další z mnoha domácích šancí nevyužita.
55:00
Brankář Bochníček si připisuje pohotový save.
54:30
Tabulkové předpoklady slibovaly napínavou a dramatickou bitvu a to se vyplňuje.
53:00
Domácí si zatím vytvořili vícero šancí, efektivita zakončení nízká.
52:20
Schwarz ze své pozice vyprášil střelou z první pouze "betony" brankáře.
51:11
Dusovu střelu vyrazil hostující brankář s obtížemi nad branku.
50:40
Hosté se ubránili.
50:20
Schwarz v dobré šanci přestřeluje branku soupeře.
50:00
Početní výhoda plná nepřesností.
48:40
Vyloučen hráč Hieu La Ngoc družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
48:40
Schwarz při střele sražen a domácí si vyzkouší druhou přesilovku, ta první netrvala dlouho.
47:42
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Jan Ulman bez asistence (2:2).
47:17
Pánek vybízel Šišmu ke střele, ten ale míček netrefil.
46:33
Loženka domácích, 3 na 1, střelu Staňa chytá Kopuletý znamenitým zákrokem.
46:00
Kutná Hora vyrukovala s osobní obranou.
45:33
Po nepřehledné situaci za domácí brankou nařízeno buly v rohu hřiště.
45:00
Starý nahrával Krouskému, ten trefuje pouze boční síť domácí branky.
43:49
A kompletní jsou i domácí.
42:40
Florbalová akademie je v plném počtu.
41:49
Vyloučen hráč Václav Rejna družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za bránění ve hře.
41:49
Rejna si počínal nedovoleně a uvidíme hru ve čtyřech.
40:40
Vyloučen hráč Petr Pánek družstva Florbalová akademie MB na 2 minuty za sekání.
40:39
Nová akvizice (Blažej Katona) v domácí obraně se zaskvěla jedinečným obranným zákrokem a poté ještě vybojoval "Bali" přesilovou hru.
40:00
40:00
Střely na branku ve 2. třetině: FBC Kutná Hora - 7, Florbalová akademie MB - 4
40:00
39:56
Pěkná individuální akce Schwarze, ten se vykličkoval na střed hřiště, jeho střela však neměla gólové parametry.
39:30
Jedovatá střela Ulmana vytečovaná mimo hřiště.
39:00
Poslední minuta druhého dějství.
38:18
Střelecky aktivní Jedlička na Kopuletého opět nevyzrál.
36:50
Machač to zkusil od mantinelu, vysoko nad branku.
36:22
Do střely hostujícího Tůmy se položil Petrásek a připisuje si úspěšný blok.
36:00
Dnešní utkání ve sportovní hale Klimeška sleduje 93 diváků!
35:34
Pěkná souhra na trase Listík - Jedlička, druhý jmenovaný z hranice velkého brankoviště přestřeluje branku.
33:00
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Antonín Tvrdík, asistoval Josef Chalupa (2:1).
33:00
Dvě přihrávky, nepřesná střela, důraz na brankovišti a Kutná Hora jde do vedení!
32:50
Domácí se snaží uklidnit hru, předchozí minuty byly dost hektické.
31:40
Domácí ze svého útočného snažení nevytěžili druhou branku a tak se o to pokouší hosté.
31:11
Brankář Bochníček v těchto chvílích v permanenci.
30:44
Mladoboleslavští se čím dál tím více osmělují a zaměstnávají domácí obranu.
30:00
Kopuletý našel dlouhým výhozem Krouského, tomu se míček zkrotit nepodařilo.
29:00
Šance na druhé straně. Převrátilova dorážka neměla patřičnou razanci.
28:03
Aktivita domácích je patrná. Útočný tlak se stupňuje.
27:17
Hosté se opět připomněli ojedinělou střelou, obrana domácích ale pozorná.
26:08
Schwarz v zakončení velmi aktivní, ale zatím bez patřičného efektu.
25:55
Rychlé přečíslení Kutné Hory, Dusovu střelu vyráží Kopuletý.
25:32
Ztráta domácích na polovině hřiště a Hieu La Ngoc orazítkoval tyč.
25:10
Jedličkovu střelu schoval brankář Kopuletý do své náruče.
24:22
Poslední momenty zápasu se odehrávají na útočné polovině domácího výběru.
23:13
Rejna našel zpoza branky seběhnutého Vojtěcha na ose hřiště, ten ovšem míjí soupeřovu branku.
20:30
Aktivní začátek Kutné Hory, domácí jsou na míčku.
18:36
Staňovu střelu z otočky zablokovala hůl Pánka.
17:17
Oba týmy se vystřídaly v postupném útoku, brankáři připravení.
16:00
Se střelou obránce Tvrdíka měl hostující brankář větší problémy.
15:00
Schwarzova nebezpečná střela do náruče Kopuletého.
14:35
Dva velmi dobré zákroky brankáře Bochníčka. Po dorážce z bezprostřední blízkosti přišla sekera a domácí gólman je nyní ošetřován.
13:20
Střela Starého našla tyč domácí branky.
12:12
Brankář Bochníček měl zakrytý výhled a na střelu Pánka zareagoval na poslední chvíli. Skóre se nemění.
09:05
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jan Novotný, asistoval Petr Listík (1:1).
09:05
Novotného nenápadná střela končí v síti a je vyrovnáno.
08:27
Kutnohorští se pokouší o aktivní napadání.
06:43
Branku družstva Florbalová akademie MB vstřelil Vojtěch Starý, asistoval Hieu La Ngoc (0:1).
06:43
Starý vymetl pavučinku a hosté vedou.
06:00
Jedličkovu střelu lapil bez větších problémů Kopuletý.
03:33
Pohled na lavičku domácích věstí pro hosty fyzicky náročné utkání. Tři kompletní formace proti dvěma.
02:45
Tůma sám před brankou nepřekonal domácího brankáře.
01:01
Na šance po úvodní minutě 1:1. Úvodní pozdravy máme tedy za sebou a nyní může začít ta pořádná bitva.
00:05
Dnes můžeme vidět v domácí sestavě dvě nové tváře. Navrátilce Martina Zeleného a obránce z řad béčka Blažeje Katonu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Jirka a Daniel Přibil.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbalová akademie MB: brankář: Radovan Kopuletý; hráči v poli: Petr Machač, Jan Ulman, Jiří Krouský, Tomáš Malý, Vojtěch Starý
00:00
Line-up domácích FBC Kutná Hora : brankář: Bohuslav Bochníček; hráči v poli: Václav Rejna, Jiří Petrásek, Martin Zelený, Jan Dus, Lukáš Vojtěch
00:00
Sportu zdar a florbalu zvlášť. Boj o play off vrcholí. Dnes uvidíme bitvu o důležité body v cestě za prodloužením sezóny. Domácí FBC Kutná Hora poměří síly s Florbalovou akademií MB!
00:00
První vzájemné střetnutí skončilo vítězstvím Kutné Hory 4:3 po nájezdech. Za FBC se prosadili Rejna, Schwarz, Petrásek a rozhodující nájezd si připsal Dus. Za Mladou Boleslav skórovali Starý, Ulman a Pánek.
00:00
Okénko do statistik: Nejproduktivnějším hráčem na domácí straně je s 30 body Jirka SCHWARZ. Na druhé straně je lídrem bodování svého týmu s 36 body Aleš TŮMA. Oba borce uvidíme dnes v akci, kdo si zapíše do statistik další body?