1:2
0:3
- : -

Florbal Exelsior Havířov - 1. SC TEMPISH Vítkovice 2:9
8. Patrik Tichý, 13. Jan Warcholek - 6. Filip Szemla, 9. Lukáš Fukala, 11. Kryštof Minárik, 11. Nikolas Vizváry, 16. Filip Szemla, 17. Jan Drozd, 26. Jan Drozd, 33. Nikolas Vizváry, 35. Erik Bárta; rozhodčí: Ondřej Nowak - David Zotyka; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 91; zásahy brankářů: Vojtěch Kolkop ? - Ondřej Glogar ?; po třetinách: 1:4, 1:2, 0:3;
36:00
34:37
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Erik Bárta, asistoval Kryštof Vašňovský (2:9).
32:39
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Nikolas Vizváry, asistoval Kryštof Vašňovský (2:8).
27:11
Timeout Florbal Exelsior Havířov
25:45
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jan Drozd, asistoval Jan Sitora (2:7).
24:00
24:00
19:28
Vyloučen hráč Petr Skála družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:33
15:51
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Filip Szemla, asistoval Lukáš Fukala (2:5).
12:25
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Jan Warcholek bez asistence (2:4).
12:00
12:00
10:35
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Nikolas Vizváry, asistoval Filip Szemla (1:4).
10:11
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Kryštof Minárik, asistoval Erik Bárta (1:3).
08:44
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Lukáš Fukala, asistoval Filip Szemla (1:2).
07:57
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Patrik Tichý, asistoval Samuel Řezáč (1:1).
05:15
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Filip Szemla, asistoval Nikolas Vizváry (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Nowak a David Zotyka.
00:00
00:00
Line-up hostů 1. SC TEMPISH Vítkovice:
00:00
Line-up domácích Florbal Exelsior Havířov: brankář: Vojtěch Kolkop; hráči v poli: Tomáš Poruba, Patrik Tichý, Jan Warcholek, Matěj Pezda, Samuel Řezáč