4:4
1:2
- : -

FBC Česká Lípa B - FBC Kutná Hora  8:9
7. Jan Spilka, 13. Jan Petříček, 16. Jan Spilka, 25. Jan Spilka, 36. Tomáš Hudík, 38. Marek Dzierža, 39. Petr Procházka, 57. Jan Spilka - 8. Jan Dus, 13. Lukáš Vojtěch, 16. Jiří Schwarz, 27. Lukáš Staňo, 31. Jan Dus, 34. Lukáš Vojtěch, 40. Jiří Schwarz, 45. Blažej Katona, 55. Jan Dus; rozhodčí: Marek Pohunek - Zdeněk Kamínek; vyloučení: 4:3; využití: 1:1; diváků: 51; zásahy brankářů: Vojtěch Nechvíle 22 - Jaroslav Dlouhý 28; po třetinách: 3:3, 4:4, 1:2;
60:00
Střely ve třetí třetině: 10 - 10.
60:00
Vyjádření trenéra domácích, pana Marka Dzierži: „Letos nejlepší odehrané utkání, makali jsme od začátku do konce, mělo to náboj, ale bohužel rozhodla produktivita a dopadlo to v náš neprospěch. Díky za zápas.“
60:00
Vyjádření trenéra hostí, pana Adama Roweho: „Zajímavé utkání plné zvláštních situací, občas mi přišlo, že jsme hráli něco jiného. Dobře odbojované utkání ve stylu play-off. Děkujeme soupeři. “
60:00
58:53
Domácí opět rozehrávají powerplay při volném úderu na dobrém místě před brankou soupeře.
58:07
Timeout FBC Česká Lípa B
56:15
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Jan Spilka, asistoval Jan Šebera (8:9).
55:33
Vyloučen hráč Jan Dus družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za bránění ve hře.
54:43
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jan Dus, asistoval Jiří Petrásek (7:9).
44:39
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Blažej Katona, asistoval Lukáš Staňo (7:8).
43:42
Vyloučen hráč Jan Petříček družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
42:33
K teči se nyní sportovně přiznal Bureš a rozehrávají tak hosté.
40:00
40:00
Střely po druhé třetině: 16 - 12.
40:00
39:23
Opět máme bleskově srovnáno, nejprve se po přihrávce Spilka prosadil Dzierža a poté na druhé straně skóruje Schwarz po spolupráci s Tvrdíkem.
39:12
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jiří Schwarz, asistoval Antonín Tvrdík (7:7).
38:50
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Petr Procházka, asistoval Jan Bureš (7:6).
37:56
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Marek Dzierža, asistoval Jan Spilka (6:6).
37:25
Po Procházkové teči balon končí v bráně, ale gól není uznán.
35:19
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Tomáš Hudík, asistoval Petr Procházka (5:6).
33:41
David Hybš využil zřejmě četných zkušeností z her FIFA a NHL, když předvedl ukázkové vypíchnutí balonku.
33:26
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Lukáš Vojtěch, asistoval Václav Rejna (4:6).
32:14
Oba trestanci jsou již zpět na hrací ploše a vidíme hru v plném počtu na obou stranách.
30:46
Odposlechnuto ze hřiště: „Tyjo, zatleskal bych, ale bojím se.“
30:09
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jan Dus, asistoval Petr Listík (4:5).
30:09
Vyloučen hráč Jan Dus družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za nesportovní chování.
28:40
Vyloučen hráč Petr Procházka družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za nesportovní chování.
28:40
Vyloučen hráč Petr Procházka družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za sekání.
27:52
Procházka v tutovce pálí mimo.
26:40
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Lukáš Staňo, asistoval Josef Chalupa (4:4).
24:16
Halou se ozývá zřetelný jódl jednoho z rozhodčích: „Výhodaaaaaaaa!“
24:00
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Jan Spilka, asistoval Zdeněk Petrák (4:3).
23:40
Domácím se daří bránit své oslabení a málem přidali další branku.
21:57
Vyloučen hráč Zdeněk Petrák družstva FBC Česká Lípa B na 2 minuty za špatné střídání.
16:25
Bureš chtěl přeskočit nebezpečnou střelu Petříčka, ale za ním blokující obránce hostí byl jiného názoru.
15:37
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Jan Spilka bez asistence (3:3).
15:23
Legnerovi vyšel únik po levé straně hřiště, ale gólman hostí jeho střelu kryje.
15:12
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jiří Schwarz, asistoval Lukáš Staňo (2:3).
12:31
Máme opět vyrovnáno. Po pěkném nájezdu Petříčka se povedlo hostům vytvořit slibnou šanci v úniku a balonek propadl za záda Nechvíleho.
12:30
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Lukáš Vojtěch, asistoval Jan Dus (2:2).
12:17
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Jan Petříček z trestného střílení (2:1).
12:17
Za faul na unikajícího Marka Dzieržu je nařízeno trestné střílení.
09:52
Hezký zákrok předvedl Dlouhý proti nebezpečné střele Procházky.
09:21
Vyloučen hráč Martin Zelený družstva FBC Kutná Hora na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
07:40
Po rychlých střelách je skóre opět vyrovnané.
07:06
Branku družstva FBC Kutná Hora vstřelil Jan Dus, asistoval Václav Rejna (1:1).
06:41
Branku družstva FBC Česká Lípa B vstřelil Jan Spilka, asistoval Jan Petříček (1:0).
05:36
Rozhodčí signalizují odložené vyloučení, za hru na zemi inkasuje trest jeden z hostujících.
04:18
Chalupu zatlačil Procházka a hostující útočník tak musel volit nahrávku zpět na obránce.
02:35
V samostatném úniku v dobré pozici Spilka, Dlouhý ale nemusel zasahovat.
01:23
Na zemi skončil Hybš, hned se ale zvedá.
00:01
Úvodní buly utkání pro tým domácích.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Marek Pohunek a Zdeněk Kamínek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Kutná Hora : brankář: Jaroslav Dlouhý; hráči v poli: Václav Rejna, Jiří Petrásek, Martin Zelený, Jan Dus, Lukáš Vojtěch
00:00
Line-up domácích FBC Česká Lípa B: brankář: Vojtěch Nechvíle; hráči v poli: Jan Bureš, Petr Procházka, Jan Petříček, Tomáš Hudík, David Böhme