1:4
0:3
- : -

S.K. P.E.M.A. OPAVA ČERVENÍ - Florbal Exelsior Havířov 2:10
12. Martin Šimera, 20. Oliver Miech - 3. Jan Warcholek, 6. Matěj Pezda, 8. Niki Kalábová, 13. Jan Warcholek, 14. Václav Mervart, 15. Ondřej Waliczek, 15. Jan Warcholek, 26. Dominik Ryška, 29. Václav Mervart, 35. Matěj Pezda; rozhodčí: Matěj Veverka - Matyáš Vašňovský; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; diváků: 46; zásahy brankářů: Marián Kufa ? - Vojtěch Kolkop ?; po třetinách: 1:3, 1:4, 0:3;
36:00
34:05
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Matěj Pezda, asistoval Vojtěch Kolkop (2:10).
31:58
Vyloučen hráč Petr Skála družstva Florbal Exelsior Havířov na 2 minuty za hrubost.
28:03
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Václav Mervart, asistoval Matěj Pezda (2:9).
25:25
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Dominik Ryška, asistoval Ondřej Urbančík (2:8).
24:00
24:00
19:52
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA ČERVENÍ vstřelil Oliver Miech, asistoval Martin Šimera (2:7).
14:53
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Jan Warcholek, asistoval Matěj Kuntoš (1:7).
14:31
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Ondřej Waliczek, asistoval Niki Kalábová (1:6).
13:37
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Václav Mervart, asistoval Petr Skála (1:5).
12:38
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Jan Warcholek, asistoval Patrik Tichý (1:4).
12:00
12:00
11:33
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA ČERVENÍ vstřelil Martin Šimera, asistoval Viktor Zatloukal (1:3).
07:08
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Niki Kalábová, asistoval Natali Kalábová (0:3).
05:32
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Matěj Pezda, asistoval Patrik Tichý (0:2).
02:34
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Matěj Veverka a Matyáš Vašňovský.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Exelsior Havířov: brankář: Vojtěch Kolkop; hráči v poli: Tomáš Poruba, Samuel Řezáč, Patrik Tichý, Jan Warcholek, Matěj Pezda