1:1
1:1
- : -

Florbal Pro Beroun - Viking TJ Kobylisy B 2:2
17. Lukáš Hampl, 33. Pavel Pilnáček - 22. Vojtěch Hammeršmíd, 30. Lukáš Frantík; rozhodčí: Šimon Pavlíček - Filip Novák; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Adam Šlejhar ? - Lukáš Procházka ?; po třetinách: 0:0, 1:1, 1:1;
36:00
35:13
Timeout Viking TJ Kobylisy B
32:48
Branku družstva Florbal Pro Beroun vstřelil Pavel Pilnáček z trestného střílení (2:2).
31:22
Vyloučen hráč Michal Janoušek družstva Florbal Pro Beroun na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:31
Branku družstva Viking TJ Kobylisy B vstřelil Lukáš Frantík, asistoval Vojtěch Bajer (1:2).
26:54
Vyloučen hráč Šimon Svoboda družstva Viking TJ Kobylisy B na 2 minuty za špatné střídání.
24:00
24:00
21:30
Branku družstva Viking TJ Kobylisy B vstřelil Vojtěch Hammeršmíd bez asistence (1:1).
16:19
Branku družstva Florbal Pro Beroun vstřelil Lukáš Hampl, asistoval Michal Janoušek (1:0).
12:00
12:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Pavlíček a Filip Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů Viking TJ Kobylisy B: brankář: Lukáš Procházka; hráči v poli: Šimon Jirásek, Antonín Pavlíček, Šimon Svoboda, Lukáš Frantík, Vojtěch Bajer