3:1
5:3
- : -

FBC Honey Badgers F-M - FBK RAFANI OSTRAVA 11:4
1. Radek Měrka, 3. Vít Kahánek, 5. Ivan Valigura, 21. Vít Kahánek, 22. Tomáš Tobola, 22. Tomáš Vežranovský, 28. Vít Kahánek, 29. Daniel Žurek, 30. Vojtěch Gřundel, 31. Vít Kahánek, 31. Vít Kahánek - 20. Martin Musialek, 27. Lukáš Vrečka, 33. Martin Musialek, 35. Jan Kouřil; rozhodčí: Dominik Prosický - Matěj Vráblík; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Michal Zápalka ? - Radomír Mazoch ?; po třetinách: 3:0, 3:1, 5:3;
36:00
34:08
Branku družstva FBK RAFANI OSTRAVA vstřelil Jan Kouřil, asistoval Michal Meluš (11:4).
32:07
Branku družstva FBK RAFANI OSTRAVA vstřelil Martin Musialek, asistoval Lukáš Vrečka (11:3).
30:23
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Vít Kahánek, asistoval Tomáš Tobola (11:2).
30:00
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Vít Kahánek, asistoval Ivan Valigura (10:2).
29:46
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Vojtěch Gřundel, asistoval Tomáš Vežranovský (9:2).
28:53
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Daniel Žurek, asistoval Tomáš Vežranovský (8:2).
27:22
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Vít Kahánek, asistoval Vojtěch Gřundel (7:2).
26:17
Vyloučen hráč Ladislav Beneš družstva FBK RAFANI OSTRAVA na 2 minuty za hrubost.
26:02
Branku družstva FBK RAFANI OSTRAVA vstřelil Lukáš Vrečka, asistoval Michal Meluš (6:2).
24:00
24:00
21:56
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Tomáš Vežranovský, asistoval Vít Korbáš (6:1).
21:47
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Tomáš Tobola, asistoval Vít Kahánek (5:1).
20:19
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Vít Kahánek, asistoval Tomáš Vežranovský (4:1).
19:29
12:46
Vyloučen hráč Michal Meluš družstva FBK RAFANI OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
12:00
12:00
06:16
Vyloučen hráč Vojtěch Gřundel družstva FBC Honey Badgers F-M na 2 minuty za sekání.
04:44
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Ivan Valigura, asistoval Tomáš Tobola (3:0).
02:44
00:26
Branku družstva FBC Honey Badgers F-M vstřelil Radek Měrka, asistoval Václav Štrbák (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Prosický a Matěj Vráblík.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK RAFANI OSTRAVA:
00:00
Line-up domácích FBC Honey Badgers F-M: brankář: Michal Zápalka; hráči v poli: Vít Kahánek, Václav Štrbák, Daniel Žurek, Tomáš Vežranovský, Tomáš Tobola