2:0
0:3
- : -

FBC Merkur Praha - Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. 4:3
3. Tomáš Votrubec, 5. Petr Fišer, 14. Michal Stome, 22. Miroslav Dobš - 26. Jaroslav Borl, 28. Jaroslav Borl, 34. Jaroslav Borl; rozhodčí: Ondřej Jícha - Daniel Přibil; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; zásahy brankářů: Tomáš Macháček ? - Matyáš Hlaváček ?; po třetinách: 2:0, 2:0, 0:3;
36:00
35:59
Zápas skončil výhrou Merkuru 4:3, ani závěrečný nápor Kostelce nevedl k vyrovnání
35:01
hráči Kostelce odvolávají gólmana
34:00
Hráči Kostelce třemi góly v poslední třetině dramatizují zápas
33:21
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil Jaroslav Borl, asistoval Tomáš Stach (4:3).
32:48
Timeout Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L.
32:48
Vyloučen hráč Tomáš Votrubec družstva FBC Merkur Praha na 2 minuty za nesportovní chování.
27:32
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil Jaroslav Borl, asistoval Jakub Jurišta (4:2).
25:19
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil Jaroslav Borl, asistoval Filip Nochta (4:1).
24:00
24:00
23:34
Rozehrávka fialových trenek přinesla jen střelu do brankáře.
22:40
Střela z hole hráče ve fialových trenýrkách skončila na břevně.
21:40
Branku družstva FBC Merkur Praha vstřelil Miroslav Dobš, asistoval Karel Dvořák (4:0).
21:40
Modré trenky drží míč a po kombinaci přidávají další branku.
19:22
Hráč 28 ve fialových trenkách netrefil odkrytou branku. Nebyl z toho nadšený.
18:30
Připravující se hráči pořádajícího týmu si porovnávají hole.
17:50
Hezká kombinace modrých trenek zakončená střelou těsně nad.
14:50
Halou zní pokřik "Merkur Praha, do toho!"
13:40
Branku družstva FBC Merkur Praha vstřelil Michal Stome, asistoval Martin Chudoba (3:0).
08:10
Nádherná kombinace fialových trenek, zakončená střelou do horní části brány, ale brankář míč vytěsnuje nataženou rukou mimo bránu.
06:38
Další jednoduchá akce modrých trenek, z rozehrávky ve vlastním rohu na dvě přihrávky až před bránu, ale tentokrát brankář skvělým zákrokem zasahuje.
06:00
Hráč 9 ve fialových trenkách prošel sám středem hřiště, ale střela šla vedle brány.
04:27
Branku družstva FBC Merkur Praha vstřelil Petr Fišer, asistoval Tomáš Votrubec (2:0).
04:27
Zisk míče v obraně, rychlá přihrávka středem na rozběhléhlo útočníka, klička brankáři a zasunutí do prázdné brány. Vypadá to tak jednoduše.
02:41
Branku družstva FBC Merkur Praha vstřelil Tomáš Votrubec, asistoval Petr Fišer (1:0).
02:41
Kombinace modrých trenek a tvrdá střela do odkryté branky.
02:00
Oba týmy mají opět dominantní bílou barvu, stojí proti sobě tedy modré a fialové trenky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Jícha a Daniel Přibil.
00:00
00:00
Line-up hostů Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L.:
00:00
Line-up domácích FBC Merkur Praha:
00:00
Vítejte u již páteho zápasu z Lions Arény. Před zápasem Merkuru s Vlky se hala uplně vyprázdnila, hraje se bez diváků.