1:2
2:3
- : -

TJ Jiskra Zruč nad Sázavou - Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. 3:6
21. Jan Čech, 31. Petr Tvrdík, 33. Petr Kratochvíl - 5. Jan Urbanec, 20. Vojtěch Rožníček, 24. Jaroslav Borl, 27. Vojtěch Rožníček, 32. Filip Nochta, 35. Josef Povejšil; rozhodčí: Ondřej Jícha - Daniel Přibil; vyloučení: 1:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jakub Malý ? - Matyáš Hlaváček ?; po třetinách: 0:1, 1:2, 2:3;
36:00
35:59
Ze hřiště se ozývá "To je konec?"
35:08
Po standardní situaci následoval tlak týmu v černých trenkách. Ale výsledkem byl break soupeře a dvě velké šance hráčů ve fialových trenkách.
34:11
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil Josef Povejšil, asistoval Vojtěch Rožníček (3:6).
34:11
Střela od pravého mantinelu vymetla pavučiny v šibenici na bližší tyči.
32:22
Zničili nám už druhý míček.
32:21
Tvrdý střet a hráč ve fialových trenkách zůstává ležet na ploše. Ze střídačky se ozývá "Střídej!"
32:01
Branku družstva TJ Jiskra Zruč nad Sázavou vstřelil Petr Kratochvíl, asistoval Jan Čech (3:5).
32:01
A na hřisťi si to užívají a dávají gól.
31:34
Ze střídačky plné černých trenek se ozývá "Pojďte si to užít, ten florbal!"
31:20
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil Filip Nochta, asistoval Daniel Kubát (2:5).
31:20
Střela a dorážka. Hráči ve fialových trenkách opět navyšují vedení.
30:08
Branku družstva TJ Jiskra Zruč nad Sázavou vstřelil Petr Tvrdík, asistoval Jan Tůma (2:4).
30:08
Při probíhajícím rovnání mantinelů padl gól týmu v černých trenkách. Střídačka ocenila kvality střelce.
29:48
V této třetině nenechají hráči mantinely na pokoji. Opět je potřeba srovnat stav na protilehlé straně.
29:00
Hráč v černých trenkách brousí mantinely u stolku pořadatelů a střídačka týmu vyžaduje další rovnání.
27:20
Na druhé straně (od pořadatelů) se to trochu urvalo, tak Stoupa musí jít srovnat manťáky
26:39
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil Vojtěch Rožníček, asistoval Filip Nochta (1:4).
26:39
Hráči ve fialových trenkách získali míč a rychle využívají přesilovku.
26:10
Rychlý výhoz brankáře a hráč v černých trenkách drží míč za branou soupeře.
25:30
Vyloučen hráč Petr Tvrdík družstva TJ Jiskra Zruč nad Sázavou na 2 minuty za hrubost.
25:30
První vyloučení hráčů v černých trenkách. Nechal mu tam nohu. Hrubost.
25:10
Fialové trenky v plném počtu.
24:00
24:00
Pokračuje přesilová hra týmu v černých trenkách.
24:00
23:59
Ve zbytku přesilovky již byl v útoku tým v černých trenkách, ale nebezpečné zakončení nepřišlo.
23:18
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil Jaroslav Borl, asistoval Filip Nochta (1:3).
23:18
Tým ve fialových trenkách využívá oslabení. Střídačka motivuje hráče na trestné aby tam zůstal.
23:10
Vyloučen hráč Ondřej Anýž družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. na 2 minuty za bránění ve hře.
23:10
Tvrdý zákrok tělem na půli hřiště přinesl vyloučení hráče ve fialových trenkách.
21:29
Na tribuně panuje bouřlivá atmosféra. Dva diváci hlasitě chrápou, zbytek zřejmě sleduje online přenos na mobilu.
20:20
Rychlá korekce stavu hráčů v černých trenkách.
20:10
Branku družstva TJ Jiskra Zruč nad Sázavou vstřelil Jan Čech, asistoval Vladimír Červinka (1:2).
19:57
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil Vojtěch Rožníček bez asistence (0:2).
19:57
Tým v černých trenkách měl rozehrávku na vlastní polovině, z které padnul gól soupeře. Střídačka už vyřizuje přestup hráče.
18:40
Zbytek přesilovky kontroloval oslabený tým ve fialových trenkách. A v plném počtu přichází i jejich šance před brankou.
17:10
Po minutě přesilové hry se týmu v černých trenkách konečně povedlo zaujmout postavení na útočné polovině. Ale rychle přišla ztráta míče.
16:25
Vyloučen hráč Daniel Kubát družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. na 2 minuty za sekání.
16:25
Další break černých trenek přinesl faul a vyloučení hráče ve fialových trenkách.
15:35
Tlak fialových trenek vyústil v rychlou protiakci černých trenek, ale bez zakončení.
14:30
Konečně šance, která smrděla gólem. Ale střela z bezprostřední blízkosti šla do brankáře.
14:00
I ve druhé třetině více útočí tým ve fialových trenkách, ale šance to nepřináší.
13:12
Pohádka o tom - Jak se tlustý ke střele dostal
12:00
12:00
Pořadatelé ustavičným dýchaním na teploměr zvyšují teplotu v hale.
12:00
11:59
Více času tráví v útoku tým ve fialových trenkách, ale více gólů to nepřineslo.
09:15
Střely hráčů v černých trenkách míří většinou mimo bránu.
07:44
"Ty ty ty" varuje rozhodčí hráče ve fialových trenkách po ostřejším zákroku u mantinelu.
06:50
Chlad v hale odnesl první míček.
05:21
Hráč číslo 7 v černých trenkách ztratil botu.
04:44
Branku družstva Vlci TATRAN Kostelec nad Č.L. vstřelil Jan Urbanec, asistoval Vojtěch Rožníček (0:1).
04:44
První gól střílí hráč ve fialových trenkách.
04:00
Šance na obou stranách, ale zakončení horší.
03:00
První šance týmu ve fialových trenkách je následována i šancí týmu v černých trenkách.