3:1
5:1
- : -

OLYMP FLORBAL B - Prague Amigos CRPA 9:6
7. Patrik Čeliš, 18. David Nesnídal, 26. Michal Karban, 30. Ladislav Procházka, 39. Ladislav Procházka, 40. Patrik Čeliš, 42. Patrik Čeliš, 43. David Jurášek, 44. David Jurášek - 1. Martin Vycpálek, 3. Michal Vondra, 10. Martin Vycpálek, 13. Martin Vycpálek, 19. Martin Jirka, 37. Miroslav Zbořilák; rozhodčí: Lukáš Baloun - Martin Preclík; vyloučení: 4:2; využití: 0:1; zásahy brankářů: Jan Klapuš ? - Jiří Zavadil ?; po třetinách: 1:4, 3:1, 5:1;
45:00
43:43
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil David Jurášek, asistoval Jan Šotola (9:6).
42:11
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil David Jurášek, asistoval Jan Klapuš (8:6).
41:46
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Patrik Čeliš, asistoval Jakub Kricner (7:6).
39:37
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Patrik Čeliš, asistoval Jan Šotola (6:6).
38:49
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Ladislav Procházka, asistoval Jan Šik (5:6).
37:03
Vyloučen hráč Martin Vycpálek družstva Prague Amigos CRPA na 2 minuty za nesportovní chování.
36:06
Branku družstva Prague Amigos CRPA vstřelil Miroslav Zbořilák, asistoval Martin Jirka (4:6).
35:28
Vyloučen hráč David Nesnídal družstva OLYMP FLORBAL B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
33:37
Vyloučen hráč Michal Karban družstva OLYMP FLORBAL B na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
29:49
Dnešní zápas i po druhé třetině je velice vyrovnaný.
29:35
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Ladislav Procházka, asistoval David Jurášek (4:5).
26:42
Vyloučen hráč David Jurášek družstva OLYMP FLORBAL B na 2 minuty za nesportovní chování.
25:51
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Michal Karban bez asistence (3:5).
18:21
Branku družstva Prague Amigos CRPA vstřelil Martin Jirka, asistoval Tomáš Badin (2:5).
17:57
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil David Nesnídal, asistoval Jan Šik (2:4).
15:59
Vyloučen hráč Roman Marčík družstva Prague Amigos CRPA na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
12:01
Branku družstva Prague Amigos CRPA vstřelil Martin Vycpálek, asistoval Tomáš Tejnor (1:4).
09:59
Branku družstva Prague Amigos CRPA vstřelil Martin Vycpálek, asistoval Michal Vondra (1:3).
06:12
Branku družstva OLYMP FLORBAL B vstřelil Patrik Čeliš, asistoval Jan Šik (1:2).
05:04
Vyloučen hráč Jan Šotola družstva OLYMP FLORBAL B na 2 minuty za sekání.
02:53
Branku družstva Prague Amigos CRPA vstřelil Michal Vondra, asistoval Tomáš Tejnor (0:2).
00:39
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Baloun a Martin Preclík.
00:00
00:00
Line-up hostů Prague Amigos CRPA:
00:00
Line-up domácích OLYMP FLORBAL B: brankář: Jan Klapuš; hráči v poli: Mirek Svoboda, Jakub Kricner, Patrik Čeliš, Michal Karban, Jan Šotola