3:4
1:3
- : -

Sokol Benátky n/J - ACEMA Sparta Praha B 7:10
2. Martin Kredba, 4. Martin Kredba, 14. Štěpán Veselý, 24. Štěpán Winterling, 24. David Sluka, 28. David Sluka, 36. Tomáš Keller - 6. Jan Sobota, 12. Zdeněk Šubr, 13. Jan Sobota, 18. Aleš Hrdina, 19. Vladimír Pinc, 22. Jan Sobota, 28. Jan Sobota, 32. Jan Sobota, 36. Zdeněk Šubr, 44. Aleš Hrdina; rozhodčí: Jakub Tázler - Lukáš Polanský; vyloučení: 4:1; využití: 0:1; diváků: 25; zásahy brankářů: Marek Procházka ? - Tiep Duong Ngoc ?; po třetinách: 3:3, 3:4, 1:3;
43:59
Vyloučen hráč Václav Boubín družstva Sokol Benátky n/J na 2 minuty za sekání.
43:49
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Aleš Hrdina, asistoval Dalibor Koman (7:10).
39:59
Timeout Sokol Benátky n/J
38:00
S přesilovou hrou domácí naložili bídně, když vyslali jedinou střelu, která mířila mimo branku hostů.
36:00
Vyloučen hráč Michael Kuboš družstva ACEMA Sparta Praha B na 2 minuty za sekání.
36:00
První vyloučení Sparty, uvidíme jak s první přesilovou hrou domácí naloží.
35:44
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Zdeněk Šubr, asistoval Daniel Musil (7:9).
35:08
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil Tomáš Keller, asistoval Martin Kredba (7:8).
35:08
Lví řev domácího Kredby byl slyšet až ve vedlejší fabrice - Carbo, což značí jedině, Benátky snižují na 7:8
34:12
Nyní byla k vidění mexická vlna, místo diváku jí však obstaraly mantinely
32:30
Na dvojitý hattrick útočil hostující Sobota, jeho střela byla nepřesná, což nenechal bez připomínek jeho spoluhráč Svoboda.
32:05
Vyloučen hráč David Sluka družstva Sokol Benátky n/J na 2 minuty za hra rukou.
31:18
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Jan Sobota, asistoval Zdeněk Šubr (6:8).
30:01
O přestávce domácí Kredba řešil předchozí situaci s rozhodčím, což je u něj častý jev. O své pravdě však rozhodčího nepřesvědčíl.
30:00
30:00
27:33
Vyrovnání domácích trvalo pouhých 13 vteřin, když znovu udeřil hostující Sobota.
27:32
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Jan Sobota bez asistence (6:7).
27:19
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil David Sluka, asistoval Martin Keller (6:6).
23:44
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil David Sluka, asistoval Albert Zettel (5:6).
23:44
Snížení na rozdíl jediného gólu netrvalo vůbec dlouho. Již po 8 vteřinách od čvrtého gólu domácích snižuje David Sluka
23:36
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil Štěpán Winterling, asistoval Martin Kredba (4:6).
23:36
Nyní už se skóre mění, když Kredba našel Winterlinga a ten trefuje šibenici
22:58
Dalekonosná střela domáciho Kredby brankáře neohrozila, zastavila se až v chodbičce za hřištěm
21:02
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Jan Sobota z trestného střílení (3:6).
21:02
Po tvrdém faulu domacího Boubína následovalo trestné střílení, které bez problémů proměnil Jan Sobota
19:00
V druhé části trefují zařízení pouze hosté, proto svítí na tabuli skóre 3:5
18:24
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Vladimír Pinc, asistoval Václav Bendl (3:5).
17:05
Branku družstva ACEMA Sparta Praha B vstřelil Aleš Hrdina, asistoval Václav Bendl (3:4).
15:00
15:00
13:49
Branku družstva Sokol Benátky n/J vstřelil Štěpán Veselý, asistoval Václav Boubín (3:3).