3:4
4:4
- : -

SK DESPERADOS - TJ Sokol Kostomlaty n/L 11:10pn
6. David Roušal, 7. Aleš Janda, 12. Jiří Jakoubek, 26. David Roušal, 30. Jiří Jakoubek, 30. Lukáš Nekola, 42. David Roušal, 42. Ondřej Svoboda, 44. Jiří Jakoubek, 45. Ondřej Svoboda, N Jiří Jakoubek - 7. Matěj Zeman, 15. Tomáš Novák, 20. Tomáš Novák, 20. Matěj Zeman, 25. Vítězslav Čajka, 30. Jakub Malínek, 37. Tomáš Novák, 39. Filip Krejčík, 40. Tomáš Novák, 43. Matěj Zeman; rozhodčí: Jakub Tázler - Lukáš Polanský; vyloučení: 4:1; využití: 0:2; diváků: 5; zásahy brankářů: Martin Větrovský ? - Lukáš Malínek ?; po třetinách: 3:2, 3:4, 4:4;

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L hráč Matěj Zeman , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva SK DESPERADOS hráč Jiří Jakoubek a vstřelil rozhodující gól (11:10).

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L hráč Tomáš Novák , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva SK DESPERADOS hráč Aleš Janda a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L hráč Matěj Zeman a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva SK DESPERADOS hráč Filip Pacan , ale gól nevstřelil.

Nájezd na branku provedl z družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L hráč Filip Krejčík a vstřelil gól.

Nájezd na branku provedl z družstva SK DESPERADOS hráč Jiří Jakoubek a vstřelil gól.
45:00
Zahájení trestná střílení.
45:00
44:10
Branku družstva SK DESPERADOS vstřelil Ondřej Svoboda, asistoval Filip Pacan (10:10).
43:40
Branku družstva SK DESPERADOS vstřelil Jiří Jakoubek, asistoval Filip Pacan (9:10).
42:21
Branku družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L vstřelil Matěj Zeman bez asistence (8:10).
41:41
Vyloučen hráč Filip Pacan družstva SK DESPERADOS na 2 minuty za nedovolené vrážení.
41:20
Timeout TJ Sokol Kostomlaty n/L
41:20
41:02
Branku družstva SK DESPERADOS vstřelil David Roušal, asistoval Jiří Jakoubek (7:9).
40:49
Timeout SK DESPERADOS
39:11
Branku družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L vstřelil Tomáš Novák, asistoval Filip Krejčík (6:9).
38:31
Branku družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L vstřelil Filip Krejčík, asistoval Matěj Zeman (6:8).
36:44
Branku družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L vstřelil Tomáš Novák, asistoval Jiří Jeník (6:7).
36:02
Vyloučen hráč David Roušal družstva SK DESPERADOS na 2 minuty za nesportovní chování.
30:00
30:00
29:51
Branku družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L vstřelil Jakub Malínek, asistoval Tomáš Novák (6:6).
29:44
Branku družstva SK DESPERADOS vstřelil Lukáš Nekola, asistoval Filip Pacan (6:5).
29:14
Branku družstva SK DESPERADOS vstřelil Jiří Jakoubek, asistoval Ondřej Svoboda (5:5).
25:07
Branku družstva SK DESPERADOS vstřelil David Roušal, asistoval Filip Pacan (4:5).
24:23
Branku družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L vstřelil Vítězslav Čajka bez asistence (3:5).
19:50
Branku družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L vstřelil Matěj Zeman, asistoval Jakub Kaucký (3:4).
19:07
17:37
Vyloučen hráč Jiří Jakoubek družstva SK DESPERADOS na 2 minuty za bránění ve hře.
17:28
Vyloučen hráč Jan Kučera družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L na 2 minuty za sekání.
17:28
Vyloučen hráč Lukáš Nekola družstva SK DESPERADOS na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
14:28
Branku družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L vstřelil Tomáš Novák, asistoval Jan Kučera (3:2).
11:12
Branku družstva SK DESPERADOS vstřelil Jiří Jakoubek, asistoval Jakub Mudra (3:1).
06:34
Branku družstva TJ Sokol Kostomlaty n/L vstřelil Matěj Zeman, asistoval Vítězslav Čajka (2:1).