0:4
1:2
- : -

Viking TJ Kobylisy B - ACEMA Sparta Praha Blue 1:9
25. Lukáš Frantík - 3. Hubert Hais, 5. Jakub Mokrý, 10. Hubert Hais, 15. Oliver Pavlík, 17. Lukáš Kubálek, 20. Lukáš Kubálek, 21. Hubert Hais, 27. Ryan Ian Stejskal, 29. Ryan Ian Stejskal; rozhodčí: Šimon Pavlíček - Filip Novák; vyloučení: 0:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Lukáš Procházka ? - Štěpán Hrubý ?; po třetinách: 0:3, 0:4, 1:2;
36:00
28:16
Branku družstva ACEMA Sparta Praha Blue vstřelil Ryan Ian Stejskal, asistoval Kryštof Hajda (1:9).
26:04
Branku družstva ACEMA Sparta Praha Blue vstřelil Ryan Ian Stejskal, asistoval Hubert Hais (1:8).
24:56
Branku družstva Viking TJ Kobylisy B vstřelil Lukáš Frantík, asistoval Antonín Pavlíček (1:7).
24:00
24:00
20:45
Branku družstva ACEMA Sparta Praha Blue vstřelil Hubert Hais bez asistence (0:7).
19:39
Branku družstva ACEMA Sparta Praha Blue vstřelil Lukáš Kubálek, asistoval Kryštof Hajda (0:6).
16:30
Branku družstva ACEMA Sparta Praha Blue vstřelil Lukáš Kubálek, asistoval Oliver Pavlík (0:5).
14:17
Branku družstva ACEMA Sparta Praha Blue vstřelil Oliver Pavlík, asistoval Kryštof Hajda (0:4).
12:00
12:00
09:26
04:58
Branku družstva ACEMA Sparta Praha Blue vstřelil Jakub Mokrý, asistoval Hubert Hais (0:2).
02:30
Branku družstva ACEMA Sparta Praha Blue vstřelil Hubert Hais, asistoval Štěpán Hrubý (0:1).
00:36
Vyloučen hráč Oliver Pavlík družstva ACEMA Sparta Praha Blue na 2 minuty za sekání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Šimon Pavlíček a Filip Novák.
00:00
00:00
Line-up hostů ACEMA Sparta Praha Blue:
00:00
Line-up domácích Viking TJ Kobylisy B: brankář: Lukáš Procházka; hráči v poli: Šimon Jirásek, Antonín Pavlíček, Lukáš Frantík, Vojtěch Bajer, Šimon Svoboda