1:0
1:0
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV D - SK Alien Nation B 3:3
9. Lukáš Martínek, 21. Jiří Vajbar, 32. Michal Vejdělek - 2. Jakub Sládek, 3. Martin Janovský, 12. Jakub Sládek; rozhodčí: Lukáš Baloun - Martin Preclík; vyloučení: 2:3; využití: 0:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Michal Mrázek 17 - Jan Řehák 21; po třetinách: 1:3, 1:0, 1:0;
36:00
34:40
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV D
34:40
Vyloučen hráč Ondřej Turek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV D na 2 minuty za sekání.
33:33
Vyloučen hráč Jan Flaška družstva SK Alien Nation B na 2 minuty za sekání.
31:25
Máme o zápletku postaráno. Chodov srovnává a začíná se od nuly.
31:23
Timeout SK Alien Nation B
31:23
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV D vstřelil Michal Vejdělek, asistoval Ondřej Turek (3:3).
29:45
Na obou stranách začínají vzkvétat emoce. Jak Chodov, tak Alien začínají bouchat do mantinelů.
27:15
Řehák fantasticky nohou vytěsnil míček nad břevno.
26:10
Vyloučen hráč David Ryvola družstva SK Alien Nation B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
24:00
24:00
23:43
Vyloučen hráč Lukáš Martínek družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV D na 2 minuty za sekání.
22:11
Podobná situace nastala i na druhé straně. Pražané na poslední chvíli stačili zblokovat střelu soupeře.
20:57
Chodov využil špatného střídání hostů a nenápadným nahozením z půlky hřiště překvapil Řeháka.
20:56
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV D vstřelil Jiří Vajbar, asistoval Jaroslav Boháč (2:3).
20:16
Ojedinělá šance Chodova končí střelou vedle.
19:27
S přibývajícím časem má stále překvapivě více ze hry Alien Naions.
17:45
Další gólová akce Alien Nations končí mezi nohama gólmana Chodova.
14:35
Hosté docílili další branky, nicméně nemohla platit.
13:20
Tlak Alien Nations pokračuje. Chodov si musí připadat jako na kolotoči.
12:00
12:00
11:24
Branku družstva SK Alien Nation B vstřelil Jakub Sládek, asistoval Jakub Rindoš (1:3).
10:14
Skvělý přesun Řeháku po odrazu míčku od zadního mantinelu.
09:25
Další pěkná kombinace Pražanů končí střelou vedle.
08:07
Chodov se přeci jen prosazuje a snižuje na rozdíl jedné branky po jedné pohledných akcí.
08:06
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV D vstřelil Lukáš Martínek, asistoval Ondřej Turek (1:2).
06:42
Hostům se daří držet delší časový úsek míček na holích.
05:52
Becík krosem hledal své spoluhráče. Přihrávku ale poslal přesně mezi oba dva. Těží z toho Alien.
04:46
Hosté jsou kompletní. Rindoš se vrací zpátky na hřiště.
03:44
Chodov se snaží vzpamatovat ze špatného úvodu zápasu a přesilovka je ideální možnost, jak se vrátit do utkání.
02:48
Vyloučen hráč Jakub Rindoš družstva SK Alien Nation B na 2 minuty za sekání.
02:34
Branku družstva SK Alien Nation B vstřelil Martin Janovský, asistoval David Ryvola (0:2).
01:44
Černošice jdou do vedení. Sládek natáhl a střelou zápěstím posílá svůj tým do vedení.
01:43
Branku družstva SK Alien Nation B vstřelil Jakub Sládek, asistoval Pavel Rytych (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Baloun a Martin Preclík.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Alien Nation B:
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV D:
00:00
Chodov jde i do druhého zápasu jako favorit. Tentokrát proti němu budou stát Alien Nations, kteří je ale v prvním vzájemném zápasu prověřili, poněvadž dlouho vedli, ale nakonec zápas ztratili v závěrečné části.