2:0
1:1
- : -

SK Bruisers Dejvice - FBC JELENI UNHOŠŤ B 5:2
2. Kryštof Polínek, 7. Ondřej Jilemnický, 13. Richard Hanek, 14. Kryštof Polínek, 25. Jiří Chochola - 12. Milan Kříž, 33. Vojtěch Volprecht; rozhodčí: Ondřej Tauš - Roman Tauš; vyloučení: 2:2; využití: 2:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Petr Koníček 16 - Karel Růžička 16; po třetinách: 2:1, 2:0, 1:1;
36:00
34:20
Jeleni jdou do risku. Gólman míří na střídačku.
33:00
Hosté střílí branku po souhře Vojtěchů, nicméně už je zřejmě pozdě na případný obrat v zápase.
32:58
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ B vstřelil Vojtěch Volprecht, asistoval Vojtěch Wilham (5:2).
31:33
Unhošť se jen marně snaží dobýt branku Dejvic.
28:08
Pražané přežili i druhé oslabení. Hanek se vrací na hřiště.
27:16
Unhošť v přesilovce ještě vůbec neohrozila gólmana, takhle může na body zapomenout.
26:04
Vyloučen hráč Richard Hanek družstva SK Bruisers Dejvice na 2 minuty za sekání.
24:20
Dejvicím vychází parádně vstup do závěrečné části a navyšují své vedení. Unhošť inkasuje již popáté.
24:16
Branku družstva SK Bruisers Dejvice vstřelil Jiří Chochola, asistoval Pavel Šmatlák (5:1).
24:00
24:00
23:00
V závěru prostředního dějství přichází ještě tlak Bruisers.
20:31
Dejvičtí ubránili oslabení a už se nemůžou dočkat blížící se přestávky.
19:27
Téměř minuta z trestu pryč a obranná čtveřice neměla žádnou práci.
18:30
Přesilovku si vyzkouší také Jeleni. Mají jedinečnou příležitost vrátit se do zápasu.
18:29
17:14
Domácí pozorně brání na své polovině a nepouští soupeře ke střelbě. Sami naopak hrozí z brejků.
16:13
Dejvičtí sice propadli na útočné polovině. Včas se ale stihli vrátit a zamezili potenciálnímu brejku Unhoště.
14:00
Polínek se dostal za obranu Jelenů, kličkou na forhend přelstil gólmana a následně poslal míček do prázdné branky.
13:58
Branku družstva SK Bruisers Dejvice vstřelil Kryštof Polínek bez asistence (4:1).
12:40
Pražané podruhé v zápase využívají přesilovku a berou si zpět dvoubrankové vedení.
12:36
Branku družstva SK Bruisers Dejvice vstřelil Richard Hanek, asistoval Tomáš Kameník (3:1).
12:16
Vyloučen hráč Albert Čihák družstva FBC JELENI UNHOŠŤ B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
12:00
12:00
11:02
Branku družstva FBC JELENI UNHOŠŤ B vstřelil Milan Kříž, asistoval Karel Růžička (2:1).
10:29
Jeleni se nemohou dostat do souvislejšího tlaku. Dejvice pozorně brání.
09:35
Nahození přes celé hřiště Koniček bez problémů chytá.
08:57
Další střelecký pokus Bruisers končí až v rohu.
07:50
A znovu se hraje před brankou Jelenů.
06:40
Pražané přeci jen využívají početní výhodu přízemní střelou Jilemnického a odskakují soupeři z Unhoště.
06:38
Branku družstva SK Bruisers Dejvice vstřelil Ondřej Jilemnický, asistoval Richard Hanek (2:0).
05:55
Burda se chystal do brejku, nezpracoval však skákavou přihrávku.
05:06
Vyloučen hráč Vojtěch Wilham družstva FBC JELENI UNHOŠŤ B na 2 minuty za sekání.
04:04
Jeleni už jsou více na balónku a zatlačili soupeře před jeho svatyni.
01:54
Branku družstva SK Bruisers Dejvice vstřelil Kryštof Polínek, asistoval Marek Šafařík (1:0).
01:54
Outsider se překvapivě ujímá vedení. Polínek otevírá skóre tohoto zápasu.
01:17
Oba týmy už prověřily gólmana soupeře. Aktivní úvod jak od Dejvic, tak i Unhoště.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Tauš a Roman Tauš.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC JELENI UNHOŠŤ B:
00:00
Line-up domácích SK Bruisers Dejvice: brankář: Petr Koníček; hráči v poli: Ondřej Jilemnický, Tomáš Kameník, Marek Šafařík, Pavel Šmatlák, Jiří Chochola
00:00
Bruisers Dejvice už mají v nohách jeden zápas, kde v příliš nezáživném zápase přetlačili Alien Nations 2:1. Unhošť čeká první střetnutí a měla by potvrdit roli favorita. Je totiž čtvrtá, a pokud chce zabojovat o čelo, musí bezpodmínečně zvítězit.
00:00
Jeleni si pozvali k dnešním duelům i dvě posily z A-týmu. Davida Burdu, který se perfektně rozstřílel minulý týden v elitním týmu, kdy zaznamenal hattrick a do obrany Jonáky. Robustnější obránce sice toho moc nenaběhá, ale hraje celkem dobře pozičně a vybojuje hodně míčků.