0:0
1:1
- : -

SK Bruisers Dejvice - SK Alien Nation B 2:1
11. Tomáš Brabec, 34. Richard Hanek - 36. Jakub Sládek; rozhodčí: Ondřej Tauš - Roman Tauš; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; zásahy brankářů: Petr Koníček 10 - Jan Řehák 17; po třetinách: 1:0, 0:0, 1:1;
36:00
35:31
Branku družstva SK Alien Nation B vstřelil Jakub Sládek, asistoval Marek Klíma (2:1).
34:58
Timeout SK Alien Nation B
34:58
Alieni jdou do šesti. Řehák míří po oddechovém času na střídačku.
33:32
Pražané rozhodují o svém vítězství. Jejich jedna střela se přeci jen ujala a Řehák podruhé v zápase kapituluje.
33:31
Branku družstva SK Bruisers Dejvice vstřelil Richard Hanek, asistoval Kryštof Polínek (2:0).
33:07
Odbíhají poslední minuty. Dejvice jsou blízko k urvání další těsné výhry.
29:41
Alieni sice hrají přesilovku, více na míčku jsou ale Dejvice.
27:59
Vyloučen hráč Richard Hanek družstva SK Bruisers Dejvice na 2 minuty za blokování hokejky.
26:26
Po dlouhé době střela Černošic, končí ale v zámezí.
24:50
Zatím moc branek k vidění není. Jednak mizerná koncovka na obou stranách, také postavení v tabulce obou týmu a do třetice tomu napovídá i první vzájemný zápas, který nabídl pouze pět gólů.
24:00
24:00
22:20
Vyloučen hráč David Schalek družstva SK Alien Nation B na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
22:10
Střelecky aktivnější jsou Dejvice, jejich mířidla jsou ale špatně nastavena a Řehák pouze kontroluje míček.
20:03
Pokus Šafaříka ze střední vzdálenosti zamířil vedle Řehákovy svatyně.
18:00
Utkání je celkem poklidné. Žádné větší fauly, ale ani také vyložené šance k vidění nejsou.
17:00
Pět minut odehráno. Místo hry se spíš řeší problémy s časomírou, která často vypadává.
12:00
12:00
10:19
Branku družstva SK Bruisers Dejvice vstřelil Tomáš Brabec, asistoval Ondřej Jilemnický (1:0).
08:48
První vážnější akce zápasu. Přízemní střela propadla Řehákovi mezi nohami a míček odskákal těsně vedle tyčky. Stav se nemění.
07:16
Standardní situace v podání Bruisers končí míčkem za mantinelem.
05:27
Pomalu se blížíme k polovina úvodního dějství a gólmani neměli téměř vůbec žádnou práci.
03:00
Odehrány jsou první tři minuty. Kvalita florbalu.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Ondřej Tauš a Roman Tauš.
00:00
00:00
Line-up hostů SK Alien Nation B:
00:00
Line-up domácích SK Bruisers Dejvice: brankář: Petr Koníček; hráči v poli: Ondřej Jilemnický, Tomáš Kameník, Pavel Šmatlák, Richard Hanek, Jiří Chochola
00:00
Je nedělní ráno, venku mrzne. Teploměr ukazuje -2 stupně Celsia. V kladenské přetlakové hale vládne hodně chladné počasí, ani to ale neodradí celky SK Bruisers Dejvice a SK Alien Nation B, aby odstartovaly úderem půl deváté program osmého hracího dne v rámci PH a SČ Třídy A
00:00
Na hřišti o rozměrech 40 x 20 metrů se proti sobě postaví aktuálně osmý a devátý tým tabulky. Dejvice mají na kontě 14 bodů, Alien Nations jsou za nimi hned v závěru. Oba týmy se nachází ve spodní polovině tabulky a rozdají si to v přímém souboj o osmou pozici.
00:00
Tým hostí se může chlubit na rozdíl od soupeřem unikátem, který ostatní jeho soupeři nemají. Jako jediný v celé třídě totiž drží 100% úspěšnost ubráněných oslabení. Na kladenském tarketu ho tak čeká mj. také prodloužení této úctyhodné série.
00:00
Dejvice se s Alieny už letos jednou setkaly a to hned zkraje sezony ve Stochově, kde se po těsné výhře 3:2 radovali z výhry Pražené. O vítězství v jejich prospěch rozhodl přitom Chochola brankou pouhých 28 sekund před závěrečnou sirénou. Alieni se určitě chystají k odplatě.