1:2
3:2
- : -

FbC Barracudas Slaný - Panthers Praha C POWER 8:7
1. Tomáš Richtr, 2. Jiří Rafaj, 4. Tomáš Koten, 13. Tomáš Richtr, 29. Tomáš Koten, 34. Marek Hlušička, 42. Tomáš Richtr, 44. Tomáš Koten - 3. Václav Mudruňka, 8. Karol Janíček, 10. Dalibor Baručák, 24. Matěj Dopita, 26. Lukáš Pokorný, 36. Václav Mudruňka, 41. Lukáš Pokorný; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Jan Gross; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Vojtěch Hlava ? - Pavel Chlup ?; po třetinách: 4:3, 1:2, 3:2;
45:00
44:24
Timeout Panthers Praha C POWER
43:40
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Tomáš Koten, asistoval Tomáš Richtr (8:7).
42:28
Vyloučen hráč Lukáš Pokorný družstva Panthers Praha C POWER na 2 minuty za nedovolené vrážení.
41:58
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Tomáš Richtr, asistoval Jiří Rafaj (7:7).
40:52
Timeout FbC Barracudas Slaný
40:25
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil Lukáš Pokorný bez asistence (6:7).
35:56
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil Václav Mudruňka, asistoval Daniel Bendík (6:6).
33:14
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Marek Hlušička, asistoval Petr Lacko (6:5).
30:00
30:00
28:34
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Tomáš Koten, asistoval Vojtěch Keder (5:5).
25:52
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil Lukáš Pokorný, asistoval Martin Eckstein (4:5).
23:01
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil Matěj Dopita, asistoval Martin Eckstein (4:4).
22:33
Vyloučen hráč Dalibor Baručák družstva Panthers Praha C POWER na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
12:15
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Tomáš Richtr, asistoval Tomáš Koten (4:3).
09:57
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil Dalibor Baručák bez asistence (3:3).
07:05
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil Karol Janíček, asistoval Štěpán Andrle (3:2).
03:02
02:36
Branku družstva Panthers Praha C POWER vstřelil Václav Mudruňka z trestného střílení (2:1).
01:14
Branku družstva FbC Barracudas Slaný vstřelil Jiří Rafaj, asistoval Tomáš Koten (2:0).
00:14
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Cimrman a Jan Gross.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha C POWER: brankář: Pavel Chlup; hráči v poli: Martin Eckstein, Matěj Dopita, John Adam Hodek, Lukáš Pokorný, Vít Novotný