2:0
2:1
- : -

BLACK ANGELS C CELTIC - Tatran Střešovice B 5:3
15. Jaroslav Seiml, 26. Daniel Pagáč, 28. Ondřej Falber, 33. Daniel Pagáč, 34. David Berger - 6. Jan Koldušek, 11. Štěpán Černý, 34. Kryštof Jinek; rozhodčí: Tomáš Cimrman - Jan Gross; vyloučení: 5:2; využití: 1:0; diváků: 2; zásahy brankářů: Jan Hájek ? - Hugo Kalina ?; po třetinách: 1:2, 2:0, 2:1;
45:00
41:12
Timeout Tatran Střešovice B
39:45
Vyloučen hráč Lukáš Tichý družstva BLACK ANGELS C CELTIC na 2 minuty za nesportovní chování.
35:48
Vyloučen hráč David Berger družstva BLACK ANGELS C CELTIC na 2 minuty za nedovolené vrážení.
34:54
Vyloučen hráč Daniel Pagáč družstva BLACK ANGELS C CELTIC na 2 minuty za sekání.
33:44
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Kryštof Jinek, asistoval Štěpán Černý (5:3).
33:21
Branku družstva BLACK ANGELS C CELTIC vstřelil David Berger, asistoval Jaroslav Seiml (5:2).
32:32
Branku družstva BLACK ANGELS C CELTIC vstřelil Daniel Pagáč, asistoval Ondřej Falber (4:2).
32:23
Vyloučen hráč Kryštof Jinek družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
28:59
Vyloučen hráč Lubomír Seif družstva BLACK ANGELS C CELTIC na 2 minuty za sekání.
27:21
Branku družstva BLACK ANGELS C CELTIC vstřelil Ondřej Falber, asistoval Milan Votrubec (3:2).
25:44
Branku družstva BLACK ANGELS C CELTIC vstřelil Daniel Pagáč, asistoval Milan Votrubec (2:2).
19:53
Vyloučen hráč Štěpán Černý družstva Tatran Střešovice B na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
14:30
Branku družstva BLACK ANGELS C CELTIC vstřelil Jaroslav Seiml, asistoval Marek Švagr (1:2).
10:42
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Štěpán Černý bez asistence (0:2).
05:42
Vyloučen hráč David Berger družstva BLACK ANGELS C CELTIC na 2 minuty za sekání.
05:36
Branku družstva Tatran Střešovice B vstřelil Jan Koldušek, asistoval Jan Friedel (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Cimrman a Jan Gross.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Střešovice B: brankář: Hugo Kalina; hráči v poli: Petr Introvič, Antonín Keprta, Jáchym Kareis, Lukáš Petržilka, Kryštof Jinek