2:3
3:2
- : -

FbC Red Dragons Hořovice - AIK Steel Kladno 5:8
18. Dušan Valo, 29. Jiří Lizec, 41. Lukáš Routa, 41. Ondřej Rácz, 45. Lukáš Fišer - 2. Jaroslav Chalupný, 7. Jaroslav Chalupný, 10. Jiří Neradil, 18. Jakub Šíma, 20. Jaroslav Chalupný, 21. Jakub Šíma, 31. Daniel Hadaš, 37. Marek Vágner; rozhodčí: Daniel Fišer - Přemysl Bališ; vyloučení: 1:2; využití: 0:0; zásahy brankářů: Tereza Humlová ? - Jiří Šimon ?; po třetinách: 0:3, 2:3, 3:2;
45:00
44:32
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Lukáš Fišer, asistoval Dušan Valo (5:8).
40:58
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Ondřej Rácz, asistoval Jiří Lizec (4:8).
40:31
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Lukáš Routa, asistoval Jan Slabý (3:8).
36:50
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil Marek Vágner bez asistence (2:8).
31:07
Vyloučen hráč Daniel Hadaš družstva AIK Steel Kladno na 2 minuty za vražení zády.
30:39
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil Daniel Hadaš, asistoval Jaroslav Chalupný (2:7).
30:00
30:00
28:05
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Jiří Lizec, asistoval David Trejbal (2:6).
25:49
Vyloučen hráč Lukáš Routa družstva FbC Red Dragons Hořovice na 2 minuty za špatné střídání.
23:37
Vyloučen hráč Jakub Šíma družstva AIK Steel Kladno na 2 minuty za sekání.
20:54
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil Jakub Šíma, asistoval Daniel Hadaš (1:6).
19:48
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil Jaroslav Chalupný, asistoval Jakub Šíma (1:5).
17:44
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil Jakub Šíma, asistoval Jiří Neradil (1:4).
17:25
Branku družstva FbC Red Dragons Hořovice vstřelil Dušan Valo, asistoval Ondřej Rácz (1:3).
15:00
15:00
09:51
Branku družstva AIK Steel Kladno vstřelil Jiří Neradil, asistoval Jakub Šíma (0:3).
06:00
01:28
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Daniel Fišer a Přemysl Bališ.
00:00
00:00
Line-up hostů AIK Steel Kladno:
00:00
Line-up domácích FbC Red Dragons Hořovice: brankář: Tereza Humlová; hráči v poli: Jakub Lukavský, Lukáš Routa, David Trejbal, Dušan Valo, Vojtěch Plecitý