3:1
2:1
- : -

Florbal Primátor Náchod - FK Slovan J.Hradec 6:4
20. Marek Svoboda, 24. David Cejnar, 31. Karel Poštolka, 36. Daniel Kříž, 44. Daniel Kříž, 51. Tomáš Poupa - 7. David Vettermann, 11. Martin Novák, 27. David Vettermann, 47. Jan Šimic; rozhodčí: Nguyen Duc Trung - Jitka Romančáková; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 52; zásahy brankářů: Adam Poláček 12 - Jakub Rytíř 16; po třetinách: 1:2, 3:1, 2:1;
60:00
Střely na branku ve třetí třetině: Náchod 7 - 8 Jindřichův Hradec.
60:00
Střely na branku celkem: Náchod 22 - 16 Jindřichův Hradec.
60:00
Komentář trenéra hostí pana Jiřího Prokýška: "Dobrá první třetina, kdy jsme si dokázali vytvořit šance. Druhá třetina neplnění pokynů a zběsilé létání. Ve třetí nám již kvůli menšímu počtu a vyloučením docházely síly na obrat."
60:00
Komentář trenéra domácích pana Jana Čečetky: "První třetinu jsme se nemohli dostat do zápasu. Od druhé třetiny utkání bylo pod kontrolou. Škoda nevyužitých šancí a opět zbrklého konce. Smekám klobouk před všemi hráči, kteří zvládli dnešní náročný program. Děkuji soupeři a skvělým divákům za zápas."
60:00
59:20
Hosté hrají bez brankáře a Kříž to mohl hned potrestat, prázdnou branku však netrefil.
59:10
Timeout FK Slovan J.Hradec
56:50
Po dlouhé době opět střela na Poláčka, náchodský brankář vyráží.
50:07
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Tomáš Poupa, asistoval Marek Svoboda (6:4).
50:07
Svoboda našel před brankou volného Poupu, kterému stačilo nastavit hokejku. 6:4.
49:45
Hovorkovu střelu z půlky Poláček vyrazil.
46:19
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Jan Šimic, asistoval Vít Hovorka (5:4).
46:19
Hosté šli tři na jednoho, Jan Šimic to vzal na sebe a střelou do šibenice snížil na rozdíl jednoho gólu.
44:50
Dobrá Rázlova střela, Jakub Rytíř si s ní však poradil.
43:56
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Daniel Kříž, asistoval David Cejnar (5:3).
43:56
Cejnar krásně na Kříže a ten střelou z první využívá přesilovou hru. 5:3.
42:33
Svoboda našel v přesilovce Jiráska, který přestřelil prázdnou branku.
42:11
Vyloučen hráč Jan Dítě družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za blokování hokejky.
41:20
Jan Pech se dostal do zakončení, Poláček jeho střelu vyrazil.
40:20
Krásná akce Náchodských začala u Svobody a pokračovala přes sklepávajícího Jiráska na zakončujícího Poupu, kterého však Rytíř vychytal.
40:00
40:00
Střely na branku ve druhé třetině: Náchod 6 - 3 Jindřichův Hradec.
40:00
39:00
Probíhá poslední minuta druhé třetiny.
35:15
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Daniel Kříž, asistoval Lukáš Jirásek (4:3).
35:15
Vít Hovorka unikal sám na Poláčka, náchodský brankář však zakročil a tak udeřili domácí na druhé straně. Jirásek našel krásným pasem Daniela Kříže a ten překonal Jakuba Rytíře. Náchod poprvé vede - 4:3.
30:17
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Karel Poštolka, asistoval Lukáš Rázl (3:3).
30:17
Krásná individuální akce Karla Poštolky končí vyrovnávacím gólem. 3:3
27:40
Hosté v plném počtu.
26:28
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil David Vettermann bez asistence (2:3).
26:28
David Vettermann utekl ve vlastním oslabení a překonal Poláčka. 1:3.
25:40
Náchod v tlaku, ale hosté zatím dobře blokují střely domácích.
24:38
Vyloučen hráč Jan Šimic družstva FK Slovan J.Hradec na 2 minuty za sekání.
23:18
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil David Cejnar, asistoval Daniel Kříž (2:2).
23:18
Daniel Kříž vytvořil šanci pro Davida Cejnara, který stál tam kde měl a uklízel do prázdné branky. 2:2.
20:00
20:00
Střely na branku v první třetině: Náchod 9 - 5 Jindřichův Hradec
20:00
19:58
Branku družstva Florbal Primátor Náchod vstřelil Marek Svoboda, asistoval Lukáš Jirásek (1:2).
19:58
Teď už ale Marek Svoboda ranou od mantinelu Jakuba Rytíře prostřelil a dává kontaktní gól do šatny. 1:2.
19:48
Svoboda to zkusil backhandem, Jakub Rytíř byl pozorný.
16:22
Vyloučen hráč David Kocián družstva Florbal Primátor Náchod na 2 minuty za vysoká hokejka.
16:22
Kocián zasáhl v souboji hostujícího hráče hokejkou do obličeje a odsedí si dvouminutový trest.
14:55
Výborný výběh Marka Svobody a ještě lepší reflexivní zákrok Jakuba Rytíře.
14:01
Karel Poštolka prověřil ze střední vzdálenosti Jakuba Rytíře, ten jeho střelu ramenem vyrazil.
10:49
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil Martin Novák, asistoval Jan Pech (0:2).
10:49
Povedené střídání hostující formace zakončil Martin Novák přesnou střelou do šibenice. 0:2.
10:22
Adam Poláček si připsal výborný zákrok, když se dokázal přesunout s přihrávkou a vykryl střelce mířícího do odkryté branky.
06:04
Branku družstva FK Slovan J.Hradec vstřelil David Vettermann, asistoval Jan Šimic (0:1).
06:04
David Vettermann si odskočil na Šimicovu přihrávku zpoza branky a otevírá skóre dnešního zápasu. 0:1.
04:45
Zatím bez střel na branku...
01:30
Máme za sebou úvodní minutu a půl a zatím je aktivnější na balónku domácí Náchod.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Nguyen Duc Trung a Jitka Romančáková.
00:00
00:00
Line-up hostů FK Slovan J.Hradec: brankář: Jakub Rytíř; hráči v poli: Vít Hovorka, Martin Novák, David Vettermann, Jan Dítě, Jan Šimic
00:00
Line-up domácích Florbal Primátor Náchod: brankář: Adam Poláček; hráči v poli: Marek Svoboda, Tomáš Poupa, Lukáš Jirásek, Daniel Kříž, David Cejnar