0:3
1:2
- : -

FBC TIGERS PORUBA - FbK Horní Suchá 1:6
27. Jan Kamenický - 12. Radim Szegecs, 15. Lukáš Chylek, 15. Tomáš Šurik, 23. Radim Szegecs, 34. Radim Szegecs, 36. Tomáš Šurik; rozhodčí: Andrej Bílek - Dominik Pustówka; vyloučení: 3:3; využití: 1:3; zásahy brankářů: Václav Otisk ? - František Smíga ?; po třetinách: 0:1, 0:3, 1:2;
36:00
35:32
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Tomáš Šurik, asistoval Jakub Kos (1:6).
33:41
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Radim Szegecs, asistoval Jakub Kos (1:5).
33:26
Vyloučen hráč Marek Ganišin družstva FBC TIGERS PORUBA na 2 minuty za nedovolené vrážení.
31:38
Timeout FBC TIGERS PORUBA
26:04
Branku družstva FBC TIGERS PORUBA vstřelil Jan Kamenický, asistoval Ondřej Gruszka (1:4).
25:57
Vyloučen hráč Jakub Spusta družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za sekání.
24:00
24:00
22:49
21:16
Vyloučen hráč Ondřej Gruszka družstva FBC TIGERS PORUBA na 2 minuty za hra na zemi.
16:36
Vyloučen hráč Jakub Spusta družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za hrubost.
14:47
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Tomáš Šurik, asistoval Samuel Řezáč (0:3).
14:18
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Lukáš Chylek, asistoval Radim Mrozek (0:2).
12:00
12:00
11:43
Branku družstva FbK Horní Suchá vstřelil Radim Szegecs, asistoval Samuel Řezáč (0:1).
10:31
Vyloučen hráč Štěpán Willaschek družstva FBC TIGERS PORUBA na 2 minuty za sekání.
06:10
Vyloučen hráč Jan Smiga družstva FbK Horní Suchá na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Andrej Bílek a Dominik Pustówka.
00:00
00:00
Line-up hostů FbK Horní Suchá: brankář: František Smíga; hráči v poli: Vítek Chobot, Samuel Řezáč, Tomáš Šurik, Radim Szegecs, Jakub Kos
00:00
Line-up domácích FBC TIGERS PORUBA: brankář: Václav Otisk; hráči v poli: Petr Sikora, Jákob Vajda, Vojtěch Chovanec, Adam Wachutka, Dominik Jícha