0:2
1:1
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV - Ivanti Tigers Jižní Město 2:7
12. Adriana Hýsková, 54. Nela Havlínová - 2. Veronika Balejová, 2. Kateřina Sojková, 19. Kateřina Fousová, 20. Eliška Chudá, 31. Veronika Balejová, 40. Lucie Řezáčová, 44. Kateřina Kovaříková; rozhodčí: Filip Leibl - Filip Gaberdén; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; diváků: 65; zásahy brankářů: Nicola Králová ? - Kristýna Janglová ?; po třetinách: 1:4, 0:2, 1:1;
60:00
Komentář trenérky hostů D.Steinbachové: Dneska skvělý výkon celého týmu, golmanka přiváděla Chodovská střelkyně k šílenství. Za dnešek pochvala a jedeme dál! Díky soupeři a divákům.
60:00
Komentář trenérky domácích Elišky Hofmanové: Ačkoli tomu výsledek nemusí úplně odpovídat, šlo o velmi podařený zápas. Překonat opakované brankářku soupeřek bylo bohužel nad naše síly, ale jinak jsme bojovali až do konce. Více takových zápasů v tempu. Děkuji svým hráčkám za nasazení a přístup k zápasu, soupeřkám blahopřeji.
60:00
59:57
Střely ve 3. třetině Chodov 12 Tigers 5
57:39
Chodov se snaží dostat do šancí, ale neúspěšně
53:52
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Nela Havlínová z trestného střílení (2:7).
52:22
Jirásková sama na bránu, neúspěšně
48:55
Tigers v plném počtu
46:24
Vyloučen hráč Lucie Řezáčová družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za nedovolené vrážení.
46:05
V situaci 2 na 1 holky Chodova neproměňují
43:07
Kovaříková trefuje míček ze vzduchu
43:06
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kateřina Kovaříková, asistoval Eliška Trojánková (1:7).
39:20
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Lucie Řezáčová, asistoval Veronika Balejová (1:6).
30:34
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Veronika Balejová, asistoval Karolína Stůjová (1:5).
19:57
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Eliška Chudá, asistoval Lucie Řezáčová (1:4).
19:40
18:41
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kateřina Fousová, asistoval Karolína Stůjová (1:3).
17:40
Vyloučen hráč Lucie Řezáčová družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za hrubost.
14:20
Hostující pod tlakem Chodova
11:55
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV vstřelil Adriana Hýsková bez asistence (1:2).
07:28
Vyloučen hráč Eliška Chudá družstva Ivanti Tigers Jižní Město na 2 minuty za sekání.
07:12
Chodov si zahraje přesilovku
06:05
Chodov ve velké šanci
04:40
Velká šance Křečkové, ale netrefila se do míčku.
03:40
Tigers převážně na míčku
01:52
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Kateřina Sojková, asistoval Kristina Zlatníková (0:2).
01:52
Dvojitá chyba v obraně Chodova a jsou z toho dva góly
01:32
Branku družstva Ivanti Tigers Jižní Město vstřelil Veronika Balejová, asistoval Lucie Řezáčová (0:1).
00:01
Buly pro domácí
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Leibl a Filip Gaberdén.
00:00
00:00
Line-up hostů Ivanti Tigers Jižní Město: brankář: Kristýna Janglová; hráči v poli: Sabina Šnajberková, Kateřina Vachudová, Kateřina Kovaříková, Eliška Trojánková, Eliška Chudá
00:00
Line-up domácích FAT PIPE FLORBAL CHODOV: brankář: Nicola Králová; hráči v poli: Adriana Hýsková, Marie Havlíčková, Klára Pabiánová, Kristýna Lechnerová, Nela Havlínová