2:2
1:2
- : -

Prague Tigers - FBC Došwich Milevsko 8:6
1. David Koudelka, 2. Jakub Vaněk, 13. Ondřej Kasan, 16. Jakub Škrdla, 16. Radek Molinek, 29. Jakub Vaněk, 39. Jakub Štellner, 56. Jakub Škrdla - 12. Jakub Kotrba, 19. Adam Černý, 27. Adam Černý, 36. Václav Strouhal, 44. Václav Strouhal, 58. Adam Černý; rozhodčí: Filip Bollardt - Václav Flek; vyloučení: 2:2; využití: 0:1; diváků: 29; zásahy brankářů: Filip Balla 6, Adam Trubka 21 - Miloš Kahoun 36; po třetinách: 5:2, 2:2, 1:2;
60:00
Komentář trenéra domácích Romana Janeby: Jsem rád, že jsme dnešní důležité utkání zvládl i i bez pár tradičních opor. Kluci k zápasu přistoupili zodpovědně. Hru jsme až na pár výpadků kontrolovali. Po 12 hodinách v Čakovicích odjíždím spokojený. Díky soupeři za zápas.
60:00
Komentář trenéra hostů: Utekl nám začátek utkání v prvních dvou minutách. Kluci poté začali plnit pokyny a hrozili jsme z brejků, poctivě odmakáno. Děkujeme soupeři za utkání.
60:00
59:52
Vyloučen hráč Adam Černý družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za sekání.
59:27
Hosté jsou v šesti a Vaněk nyní z úhlu netrefil prázdnou branku.
59:27
Zápas je už nejspíše rozhodnut.
59:13
Timeout FBC Došwich Milevsko
58:38
Velký závar před brankou Trubky, balonek však naštěstí pro domácí končí těsně vedle branky.
57:00
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Adam Černý, asistoval Jakub Štván (8:6).
57:00
A minimálně snížit se hostům podařilo úspěšně. Uvidíme co nabídnou poslední minuty a zda-li zkusí hosté jít do šesti.
56:31
Milevsko to ještě zkouší zvrátit.
55:41
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Jakub Škrdla, asistoval David Koudelka (8:5).
55:41
Krutá rána pro hosty, kteří byli většinu třetí třetiny lepším týmem, nicméně jsou to právě domácí, kdo udeřili.
53:35
Kahoun je tahoun svého týmu, což dokázal i nyní při krásném zákroku.
52:31
Koudelka se střelou ze střední vzdálenosti trefil přímo do malého Kotrby a ten se nyní svíjí v bolestech na zemi. (chápete jak to myslím, ne?)
51:38
Hra se nyní přelévá ze strany na stranu, ovšem žádná velká šance ani na jedné straně nepřichází.
48:48
Pěkná střela Koudelky ze střední vzdálenosti.
47:50
Znovu šance Milevska a znovu nad.
46:35
Výborný návrat Molinka, který zabránil Dolejšovi vystřelit.
45:58
Vaněk vedle jak ta jedle. (smích)
45:28
Obrovská příležitost Milevska, kdy hráči již zakončovali do prázdné branky, jenomže Trubka vytáhl nádherný zákrok.
43:53
Další velká šance Milevska, střela ze středu hřiště mířila jen těsně nad branku domácího celku.
43:00
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Václav Strouhal, asistoval Jakub Štván (7:5).
42:33
Milevsko v třetí periodě zatím aktivnějším celkem.
38:43
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Jakub Štellner, asistoval Jakub Škrdla (7:4).
35:25
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Václav Strouhal, asistoval Adam Černý (6:4).
35:25
Naprosto ukázková přesilová hra, která typicky končí brankou v oslabení.
34:43
Vyloučen hráč Marek Čáp družstva FBC Došwich Milevsko na 2 minuty za bránění ve hře.
33:59
Tak nyní jsou to zase domácí, kdo diktuje tempo zápasu a na půlce hostujícího týmu nyní Tygři znovu rozjíždějí kolotoc.
30:41
Hráči Milevska nyní trochu vyrovnávají hru a zápas je oproti první třetině více vyrovnaný.
28:25
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Jakub Vaněk, asistoval Mikuláš Nebřenský (6:3).
26:22
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Adam Černý, asistoval Václav Strouhal (5:3).
26:22
Adam Černý vymetl na konci přésy povedený vingl
25:31
Koudelkovi dneska místo korunky padá kapitánská páska.
24:25
Vyloučen hráč Radek Molinek družstva Prague Tigers na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
24:25
Molinek pro dnešek ztrácí inform kartičku, jelikož je na trestný už podruhý
23:43
Druhá třetina se zatím nese v pohodovém duchu
22:41
Škrdla neběhá, ale hlavně, že jeho stará si včerejší výkon pochvalovala.
21:50
Všech 10 diváků v hale nyní předvedlo krásné choreo.
21:33
Nebřenskej to netrefil
20:49
Navrátil se nevrátil.
20:05
Začala nám, jak by řekli v NHL, "second period".
17:51
Kasan zkoušel na Schovánka, ale před ním zasáhla obrana hostí.
16:40
Tigers jsou jasně lepší než MIlevsko.
15:32
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Radek Molinek, asistoval Jiří Navrátil (5:1).
15:32
Navrátil před branku na Molínka a ten se nemílí.
15:05
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Jakub Škrdla z trestného střílení (4:1).
15:05
Balla poslal Koudelku a ten faulován nařízeno trestné střílení pro domácí.
14:50
Domácí v plném počtu nelze říct, že by si hosté vytvořili šanci v přesilové hře.
14:30
Koudelka v oslabení pouze do tyčky.
12:45
Vyloučen hráč Radek Molinek družstva Prague Tigers na 2 minuty za bránění ve hře.
12:04
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Ondřej Kasan bez asistence (3:1).
11:38
Branku družstva FBC Došwich Milevsko vstřelil Jakub Kotrba, asistoval Adam Černý (2:1).
10:54
Balla zkoušel výhozem na Vaňka, ale Vaněk nezpracoval.
10:24
Kasan hasí první vážnější situaci hostů.
08:47
Utkání se hraje nahoru dolu, ale hosté si zatím nedokázali připravit žádnou vážnější situaci, kterou by domácí museli hasit.
08:30
Schovánek na Kasana, který opět pouze do golmana.
06:25
Kasan bohužel pouze do branky golmana.
04:50
Chtěl bych tímto pozdravit stále nemocného trenéra juniorů pana Vladimíra Jambora.
04:20
Domácí mají navrh a chtějí vyhrát další zápas.
01:47
Trestné střílení družstva Prague Tigers neproměnil David Koudelka.
01:47
Koudelka provedl nájezd pouze do golmana hostí.
01:10
Branku družstva Prague Tigers vstřelil Jakub Vaněk, asistoval David Koudelka (2:0).
01:10
Koudelka nahrává Vaněk pálí.
00:33
Branku družstva Prague Tigers vstřelil David Koudelka, asistoval Filip Balla (1:0).
00:01
Úvodní bule pro domácí.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Filip Bollardt a Václav Flek.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Došwich Milevsko: brankář: Miloš Kahoun; hráči v poli: Jakub Kotrba, Václav Strouhal, Adam Černý, Jakub Štván, Kryštof Süsmilich
00:00
Line-up domácích Prague Tigers: brankář: Filip Balla; hráči v poli: Radek Molinek, Miloslav Stránský, Martin Hort, Jakub Štellner, Jiří Navrátil