1:4
2:3
- : -

FAT PIPE FLORBAL CHODOV B - SK DESPERADOS 5:9
5. Pavel Dvořák, 15. Pavel Dvořák, 30. Jaroslav Macášek, 35. Martin Blažek, 42. Aleš Stiburek - 3. David Roušal, 9. Aleš Janda, 18. Aleš Janda, 24. Radek Skalička, 25. Lukáš Nekola, 26. Jiří Jakoubek, 36. Ondřej Kozák, 37. Filip Pacan, 39. Radek Skalička; rozhodčí: Petr Dunda - Václav Flek; vyloučení: 1:1; využití: 0:1; zásahy brankářů: Pavel Zajíc ? - Terezie Květoňová ?; po třetinách: 2:2, 1:4, 2:3;
45:00
41:22
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Aleš Stiburek, asistoval Josef Světlý (5:9).
38:32
Branku družstva SK DESPERADOS vstřelil Radek Skalička, asistoval David Roušal (4:9).
36:07
Timeout FAT PIPE FLORBAL CHODOV B
36:07
Branku družstva SK DESPERADOS vstřelil Filip Pacan bez asistence (4:8).
35:26
Branku družstva SK DESPERADOS vstřelil Ondřej Kozák, asistoval Jiří Jakoubek (4:7).
34:43
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Martin Blažek, asistoval Aleš Stiburek (4:6).
30:00
30:00
29:52
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Jaroslav Macášek, asistoval Jakub Kovařík (3:6).
29:32
Vyloučen hráč Aleš Janda družstva SK DESPERADOS na 2 minuty za sekání.
25:48
Branku družstva SK DESPERADOS vstřelil Jiří Jakoubek, asistoval Ondřej Kozák (2:6).
24:17
Vyloučen hráč Josef Světlý družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B na 2 minuty za hrubost.
24:06
Branku družstva SK DESPERADOS vstřelil Lukáš Nekola, asistoval David Roušal (2:5).
23:27
Branku družstva SK DESPERADOS vstřelil Radek Skalička, asistoval Filip Pacan (2:4).
17:55
Branku družstva SK DESPERADOS vstřelil Aleš Janda, asistoval Jiří Jakoubek (2:3).
15:00
15:00
14:59
V první třetině jsme viděli vyrovnaný zápas, možná s lehkou převahou Desperados. V závěru ale po pěkné akci srovnal zblízka Dvořák a utkání je tak otevřené. Za zmínku stojí výborné zákroky obou brankářů, když vytáhli balonek těsně na čáře.
14:45
Branku družstva FAT PIPE FLORBAL CHODOV B vstřelil Pavel Dvořák, asistoval Viktor Beneš (2:2).
08:01
04:38
02:48
Branku družstva SK DESPERADOS vstřelil David Roušal, asistoval Filip Pacan (0:1).