1:2
1:5
- : -

FBC DDM Kati Kadaň - Tatran Střešovice 2:13
24. Ondřej Kalach, 33. Jaroslav Michálek - 8. Vojtěch Panuška, 11. Vojtěch Panuška, 12. Jakub Pluhař, 13. Jakub Týc, 13. Vojtěch Panuška, 14. Tomáš Kuchyňa, 17. Martin Brauner, 27. Matyáš Padevět, 33. Filip Eliáš, 38. Martin Brauner, 38. Matěj Čelakovský, 39. Petr Jedlička, 43. Matyáš Padevět; rozhodčí: Barbora Suková - Erich Kellermann; vyloučení: 1:1; využití: 0:0; diváků: 45; zásahy brankářů: Filip Staněk 13, Jan Leština 14 - Tomáš Týc 15; po třetinách: 0:6, 1:2, 1:5;
45:00
44:59
Komentář trenéra hostí: Zápas jsme kontrolovali od začátku do konce. Děkujeme soupeři za zápas.
44:59
Komentář trenéra domácích: Děkujeme soupeři za zápas. I přes nepříznivý výsledek, chválím kluky, že bojovali po celou dobu zápasu. Děkujeme divákům.
42:09
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Matyáš Padevět bez asistence (2:13).
38:04
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Petr Jedlička, asistoval Matyáš Padevět (2:12).
37:53
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Matěj Čelakovský, asistoval Vilém Šmídl (2:11).
37:16
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Martin Brauner, asistoval Jakub Týc (2:10).
32:53
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Filip Eliáš, asistoval Martin Brauner (2:9).
32:16
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Jaroslav Michálek, asistoval Patrick Lenke (2:8).
30:00
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Leština družstva FBC DDM Kati Kadaň
30:00
30:00
26:59
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Matyáš Padevět, asistoval Filip Píše (1:8).
23:36
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Ondřej Kalach, asistoval Jiří Němec (1:7).
17:23
Vyloučen hráč Ondřej Sihelský družstva Tatran Střešovice na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:46
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Martin Brauner, asistoval Matyáš Padevět (0:7).
15:00
15:00
13:19
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Tomáš Kuchyňa, asistoval Petr Jedlička (0:6).
12:49
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Panuška, asistoval Matěj Čelakovský (0:5).
12:24
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Jakub Týc, asistoval Filip Eliáš (0:4).
11:47
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Jakub Pluhař bez asistence (0:3).
10:55
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Panuška, asistoval Vilém Šmídl (0:2).
07:20
Branku družstva Tatran Střešovice vstřelil Vojtěch Panuška, asistoval Tomáš Týc (0:1).
03:44
Vyloučen hráč Jiří Němec družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Barbora Suková a Erich Kellermann.
00:00
00:00
Line-up hostů Tatran Střešovice:
00:00
Line-up domácích FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Filip Staněk; hráči v poli: Ondřej Kalach, Matouš Terč, Mikuláš Kulík, Jiří Němec, Tomáš Sloup