0:1
0:8
- : -

ASK Lovosice - LFP - FORZA Tatran 0:9
18. Martin Kostiha, 26. Martin Kostiha, 28. Roman Petržela, 29. Martin Kostiha, 30. Juraj Šádek, 31. Marek Dvořák, 31. Vladimír Fuchs, 33. Vladimír Fuchs, 34. Roman Petržela; rozhodčí: Václav Křepelák - Lucie Stejskalová; vyloučení: 7 + Jan Kovařík OS + Jiří Beneš ČK1 + Jan Ponrt OS:0; využití: 0:8; diváků: 9; zásahy brankářů: Karel Bíbrlík ? - Tomáš Kafka ?; po třetinách: 0:0, 0:1, 0:8;
36:00
33:00
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Roman Petržela, asistoval Martin Kostiha (0:9).
32:22
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Vladimír Fuchs bez asistence (0:8).
30:55
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Vladimír Fuchs, asistoval Martin Kostiha (0:7).
30:18
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Marek Dvořák, asistoval Petr Ďarmek (0:6).
29:56
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Juraj Šádek, asistoval David Růna (0:5).
28:30
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Martin Kostiha, asistoval Marek Dvořák (0:4).
27:52
26:39
Vyloučen hráč Jan Ponrt družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za nesportovní chování.
26:39
Vyloučen hráč Jiří Beneš družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za sekání.
26:39
Vyloučen hráč Jiří Beneš družstva ASK Lovosice - LFP do konce utkání.
26:39
Vyloučen hráč Jan Ponrt družstva ASK Lovosice - LFP - osobní trest.
25:13
24:00
24:00
23:59
Vyloučen hráč Jan Kovařík družstva ASK Lovosice - LFP - osobní trest.
23:59
Vyloučen hráč Jan Kovařík družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za nesportovní chování.
23:39
Vyloučen hráč Jiří Beneš družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za nedovolené vrážení.
17:40
Branku družstva FORZA Tatran vstřelil Martin Kostiha, asistoval Juraj Šádek (0:1).
16:33
Vyloučen hráč Jiří Beneš družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za hrubost.
12:00
12:00
10:48
Vyloučen hráč Jan Lebeda družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za sekání.
07:25
Vyloučen hráč Martin Perháč družstva ASK Lovosice - LFP na 2 minuty za nedovolené vrážení.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Václav Křepelák a Lucie Stejskalová.
00:00
00:00
Line-up hostů FORZA Tatran: brankář: Tomáš Kafka; hráči v poli: Marek Dvořák, Jiří Jandáček, David Růna, Petr Ďarmek, Roman Petržela