1:2
3:0
- : -

TJ Slovan Havířov - S.K. P.E.M.A. OPAVA 9:3
2. Filip Kočí, 4. Jakub Hloušek, 4. Jakub Hloušek, 5. Matěj Kravčík, 6. Šimon Bartoš, 24. Jan Drong, 37. Jakub Hloušek, 38. Matěj Kravčík, 43. Kamil Soják - 5. Ondřej Sembol, 25. Stanislav Ovčačík, 28. Ondřej Sembol; rozhodčí: Dalibor Jekielek - Dominik Pustówka; vyloučení: 1:2; využití: 1:0; diváků: 31; zásahy brankářů: Lukáš Vrba ? - Daniel Hanuš ?; po třetinách: 5:1, 1:2, 3:0;
45:00
42:46
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Kamil Soják, asistoval Kryštof Fusek (9:3).
42:02
Vyloučen hráč Ondřej Sembol družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
38:15
Timeout S.K. P.E.M.A. OPAVA
37:16
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Matěj Kravčík, asistoval Šimon Bartoš (8:3).
36:22
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Jakub Hloušek, asistoval Ondřej Kravčík (7:3).
30:22
Vyloučen hráč Kamil Soják družstva TJ Slovan Havířov na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
30:00
27:02
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Ondřej Sembol, asistoval Stanislav Ovčačík (6:3).
24:01
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Stanislav Ovčačík bez asistence (6:2).
23:50
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Jan Drong, asistoval Jan Brija (6:1).
19:32
Vyloučen hráč Jakub Hronek družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA na 2 minuty za hrubost.
15:00
15:00
05:42
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Šimon Bartoš bez asistence (5:1).
04:44
Branku družstva S.K. P.E.M.A. OPAVA vstřelil Ondřej Sembol, asistoval Matěj Krušberský (4:1).
04:13
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Matěj Kravčík, asistoval Jan Pawlas (4:0).
03:57
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Jakub Hloušek, asistoval Kamil Soják (3:0).
03:49
01:28
Branku družstva TJ Slovan Havířov vstřelil Filip Kočí, asistoval Jakub Hloušek (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dalibor Jekielek a Dominik Pustówka.
00:00
00:00
Line-up hostů S.K. P.E.M.A. OPAVA:
00:00
Line-up domácích TJ Slovan Havířov: brankář: Lukáš Vrba; hráči v poli: David Vrána, Jan Brija, Kryštof Fusek, František Kyc, Jan Drong