0:2
- : -
FbC Písek B

1. FbK Tábor B - FbC Písek B 3:8
8. Martin Drtina, 18. Martin Drtina, 26. Josef Mareš - 11. Jan Bouček, 15. Jan Koutník, 22. Michael Kolínský, 24. Michal Hanzlík, 26. Michal Hanzlík, 29. Michael Kolínský, 42. Vladimír Lešek, 45. Michal Hanzlík; rozhodčí: Karel Hencl - Šimon Dubský; vyloučení: 2 + Lukáš Janura 5 + ČK1:0; využití: 0:2; diváků: 36; zásahy brankářů: David Vokoun ? - Vlastimil Dvořák ?; po třetinách: 1:2, 2:4, 0:2;
45:00
44:58
Sřela od Lososa proplavala vzduchem.
44:03
Branku družstva FbC Písek B vstřelil Michal Hanzlík, asistoval Vladimír Lešek (3:8).
42:39
Koutník se inspiroval u Venci a zkouší taky homerunový odpal.
41:25
Branku družstva FbC Písek B vstřelil Vladimír Lešek bez asistence (3:7).
41:25
Léša si splnil narozeninové přání a dává fíka.
39:22
Střela Venci Marka připomíná baseballový odpal, jako kdyby baseball hrál. Divné?!
33:22
Dnešní zápas připomíná film Forrest Gump, pro lidi bez všeobecného přehledu (Tragikomedie)
31:08
Vyloučen hráč Lukáš Janura družstva 1. FbK Tábor B na 5 minut za nesportovní chování.
31:08
Vyloučen hráč Lukáš Janura družstva 1. FbK Tábor B do konce utkání.
31:08
Nevinný Kalina si musí jít sednout na trestnou kvůli likvidačnímu faulu hráče s číslem 5.
31:08
Dneska je tu červeno jako při srazu komunistických lídrů
30:01
Zdravíme ženy na živo. Doufáme, že se budou bavit jako my na účet Petry P.
30:00
30:00
28:58
Branku družstva FbC Písek B vstřelil Michael Kolínský, asistoval Václav Marek (3:6).
27:45
Utkání sleduje 27 neplatičů. Stejně nemáme EET
25:57
Branku družstva 1. FbK Tábor B vstřelil Josef Mareš bez asistence (3:5).
25:43
24:20
Vyloučen hráč Martin Drtina družstva 1. FbK Tábor B na 2 minuty za vražení zády.
23:53
Branku družstva FbC Písek B vstřelil Michal Hanzlík, asistoval Michael Kolínský (2:4).
21:41
Kolín si dal vcěra svoje 4 kousky a s přehledem zasunul
21:19
21:09
Gratulujeme trenérskému mágovi Hrubcovi k šesti bodum.
19:47
Špírek s Kučerákem nenechají zapisovatelku psát kvalitní online, omlouváme se...
19:09
Kalina vyhrává dřeváka zápasu.
17:55
Branku družstva 1. FbK Tábor B vstřelil Martin Drtina, asistoval Josef Mareš (2:2).
17:40
Boučín předvedl zakončení na Biskupa
15:39
Chválíme náš impozantní ženský tým a trenérského mága Martínka Hrubce za vítězství ve stylu Německa proti Brazílii na MS ve fotbale 2014.
15:01
Pořadatelé se cítí ohroženi na životě táborskými forwardy. Ohrožují slovy jako : "dostaneš do pusy"
15:00
15:00
14:00
Branku družstva FbC Písek B vstřelil Jan Koutník, asistoval Lukáš Teska (1:2).
14:00
Zdravotník Dan Kučera chce vyhodit zapisovatele 2.0 (Daniela Špírka) ze židle.
13:21
Vyloučen hráč David Vodrážka družstva 1. FbK Tábor B na 2 minuty za hrubost.
13:00
úžasný únik Sýkory končí míčkem v pupku táborského golmana.
10:14
Branku družstva FbC Písek B vstřelil Jan Bouček, asistoval Radek Sedláček (1:1).
10:14
"Koučín" dává golaso
08:19
Špírek okupuje dnešní online, omlouváme se za tento virus.
08:04
Kolíňák je knedlík.
07:04
03:00
Četné střely létají na obě brány, hlediště se plní, ale zima je tu furt.
01:32
Začíná tu být dusno. Obrazně řečeno, říká zdravotník.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Karel Hencl a Šimon Dubský.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Písek B:
00:00
Line-up domácích 1. FbK Tábor B: brankář: David Vokoun; hráči v poli: Michal Drtina, Miroslav Hloušek, Radek Holub, Josef Mareš, David Vodrážka