2:6
2:6
- : -

TJ Lokomotiva Louny - Florbal Teplice 4:12
4. Daniel Fraško, 4. Michal Bartl, 14. Daniel Fraško, 20. Ondřej Trachta - 3. Matěj Dolejší, 6. Matěj Dolejší, 6. Ondřej Knapík, 9. Matěj Dolejší, 10. Lukáš Miněk, 11. Vojtěch Bratschaedl, 15. Matěj Dolejší, 17. Lukáš Miněk, 21. Jan Šindelář, 22. Ondřej Duben, 24. Lukáš Miněk, 24. Ondřej Knapík; rozhodčí: Martin Procházka - Daniel Castrillo; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Jan Toman ?, Jan Toman ? - Zdeněk Pošík ?; po třetinách: 2:6, 2:6;
23:15
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Ondřej Knapík bez asistence (4:12).
23:09
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Lukáš Miněk, asistoval Stepan Pronin (4:11).
21:55
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Ondřej Duben, asistoval Jaroslav Pospíšil (4:10).
20:22
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Jan Šindelář, asistoval Lukáš Miněk (4:9).
19:19
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Ondřej Trachta, asistoval Vít Kraj (4:8).
16:15
14:35
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Matěj Dolejší bez asistence (3:7).
13:19
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Daniel Fraško, asistoval Jan Toman (3:6).
12:00
Střídání brankáře. Nový brankář Jan Toman družstva TJ Lokomotiva Louny
12:00
12:00
10:08
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Vojtěch Bratschaedl, asistoval Matěj Dolejší (2:6).
09:38
08:43
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Matěj Dolejší bez asistence (2:4).
07:38
Vyloučen hráč Michal Bartl družstva TJ Lokomotiva Louny na 2 minuty za nesportovní chování.
05:48
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Ondřej Knapík, asistoval Jaroslav Pospíšil (2:3).
05:22
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Matěj Dolejší, asistoval Vojtěch Bratschaedl (2:2).
03:34
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Michal Bartl, asistoval Lukáš Šuňovský (2:1).
03:14
Branku družstva TJ Lokomotiva Louny vstřelil Daniel Fraško bez asistence (1:1).
02:50
Branku družstva Florbal Teplice vstřelil Matěj Dolejší, asistoval Jaroslav Pospíšil (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Martin Procházka a Daniel Castrillo.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Teplice:
00:00
Line-up domácích TJ Lokomotiva Louny: brankář: Jan Toman; hráči v poli: Vít Kraj, Miloš Toman, Daniel Fraško, Dominik Fraško, Ondřej Trachta