2:2
3:2
- : -

Fbc Šternberk - FBC TJ Sokol Frenštát p.R. 8:7
1. Adam Kupka, 11. Jiří Jurák, 14. Jiří Jurák, 19. Jan Večerka, 23. Jakub Horák, 31. Adam Kupka, 34. Kristián Dufek, 43. Kristián Dufek - 6. Jakub Skýpala, 11. Michal Karban, 15. Radek Lacina, 18. Adam Soudil, 21. Filip Karban, 41. Michal Karban, 42. Jan Tvarůžek; rozhodčí: Radim Klimecký - Radek Šiška; vyloučení: 3:5; využití: 2:1; zásahy brankářů: Martin Krejčí ? - Jan Eliáš ?; po třetinách: 3:3, 2:2, 3:2;
45:00
44:48
Šternberk si konec zápasu umí zdramatizovat a udělat zápas napínavý do poslední vteřiny.
44:47
Timeout Fbc Šternberk
44:47
Vyloučen hráč Kristián Dufek družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za sekání.
42:32
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil Kristián Dufek, asistoval Jan Večerka (8:7).
42:32
Dufek pálí na bránu jak žáha a Šternberk se zase ujímá vedení.
41:41
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Jan Tvarůžek bez asistence (7:7).
41:25
Timeout FBC TJ Sokol Frenštát p.R.
40:41
Frenštátu se porada vyplatila a skóre je vyrovnané.
40:01
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Michal Karban, asistoval Petr Hrňa (7:6).
40:01
Stalo se to, co čekal asi málokdo, jestli vůbec někdo, Frenštát dal gól je ve 3 hráčích.
39:22
Vyloučen hráč Adam Soudil družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za sekání.
39:22
Rozhodčí si chce asi udobřit Šternberk proto píská druhou přesilovku 5 na 3.
39:00
Vyloučen hráč Adam Polách družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za hrubost.
33:11
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil Kristián Dufek, asistoval Adam Kupka (7:5).
33:11
Konečně se po několika šancích prosadil i Dufek. Šternberk vede poprvé v zápase o 2 branky.
30:23
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil Adam Kupka, asistoval Kryštof Berger (6:5).
30:23
Šternberku se přesilovka vydařila a dotává se tak do vedení.
30:01
Třetí třetina začne v počtu hráču 3 na 5.
30:00
30:00
29:28
Šternberk si zahraje dvojitou přesilovku.
29:27
Vyloučen hráč Ondřej Polách družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za sekání.
28:42
Vyloučen hráč Michal Karban družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za blokování hokejky.
22:27
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil Jakub Horák, asistoval Jindřich Novák (5:5).
22:27
Novák J. na Horáka a ten trefuje pravou šibenici. Skóre je vyrovnané.
20:33
Vyloučen hráč Vojtěch Syrovatka družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. na 2 minuty za vysoká hokejka.
20:33
Procházka to schytal florbalkou soupeře do pusy a Šternberk si zahraje přesilovku.
20:03
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Filip Karban, asistoval Adam Polách (4:5).
18:36
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil Jan Večerka, asistoval Jindřich Novák (4:4).
18:13
Přecechtěl si poranil kotník a vypadá to, že do hry už dnes nezasáhne.
17:24
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Adam Soudil, asistoval Petr Káňa (3:4).
15:00
15:00
14:31
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Radek Lacina, asistoval Jakub Skýpala (3:3).
13:01
Duo Přecechtěl Jurák se dne prosazuje už celkem po třetí.
13:00
Branku družstva Fbc Šternberk vstřelil Jiří Jurák, asistoval Vojtěch Přecechtěl (3:2).
10:21
10:01
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Michal Karban bez asistence (1:2).
08:00
Vyloučen hráč Adam Procházka družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za hrubost.
08:00
Po faulu, který viděl opět jen rozhodčí Šiška a nikdo jiný, hraje Šternberk další oslabení.
05:18
Branku družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. vstřelil Jakub Skýpala, asistoval Jan Tvarůžek (1:1).
03:51
Trestné střílení družstva FBC TJ Sokol Frenštát p.R. neproměnil Petr Káňa.
03:51
Vyloučen hráč Jakub Horák družstva Fbc Šternberk na 2 minuty za sekání.
03:51
Za opakované přestupky, které viděl jen rozhodčí Šiška, míří na trestnou Horák, který hrál celou dobu úplně čistě. Jako třešnička na dortu se pojede nájezd.