2:0
3:0
- : -

Hippos Žďár n/S. - TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons 6:4
7. Tomáš Hrubý, 23. Tomáš Hrubý, 30. Michal Přibyl, 32. Filip Boháček, 41. Tomáš Hrubý, 41. Michal Přibyl - 2. Michal Veselovský, 8. Michal Veselovský, 10. Michal Veselovský, 11. Michal Veselovský; rozhodčí: David Podařil - Pavel Urbánek; vyloučení: 1:6 + Václav Strašík OS; využití: 1:0; diváků: 31; zásahy brankářů: Daniel Křesťan ? - Michal Novák ?; po třetinách: 1:4, 2:0, 3:0;
45:00
44:26
Vyloučen hráč Filip Lébl družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:26
Vyloučen hráč Václav Strašík družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za nesportovní chování.
44:26
Vyloučen hráč Václav Strašík družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons - osobní trest.
43:00
Vyloučen hráč David Pátek družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za sekání.
43:00
Vyloučen hráč Adam Veselovský družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za zdržování hry.
40:35
Timeout TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons
40:35
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Michal Přibyl, asistoval Filip Boháček (6:4).
40:09
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Tomáš Hrubý z trestného střílení (5:4).
35:55
Vyloučen hráč Tomáš Havelka družstva Hippos Žďár n/S. na 2 minuty za blokování hokejky.
31:46
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Filip Boháček, asistoval Michal Hrubý (4:4).
30:57
Vyloučen hráč Martin Kolář družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za blokování hokejky.
30:00
30:00
29:20
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Michal Přibyl, asistoval Tomáš Zeisel (3:4).
22:48
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Tomáš Hrubý, asistoval Filip Boháček (2:4).
15:00
15:00
14:59
Vyloučen hráč Filip Lébl družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons na 2 minuty za hra na zemi.
10:56
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Michal Veselovský bez asistence (1:4).
09:51
Branku družstva TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons vstřelil Michal Veselovský, asistoval Václav Venzhöfer (1:3).
07:53
06:44
Branku družstva Hippos Žďár n/S. vstřelil Tomáš Hrubý, asistoval Michal Hrubý (1:1).
01:33
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Podařil a Pavel Urbánek.
00:00
00:00
Line-up hostů TJ Sokol H.Brod Erupting Dragons: brankář: Michal Novák; hráči v poli: Filip Lébl, Václav Strašík, Adam Veselovský, Václav Venzhöfer, Michal Veselovský
00:00
Line-up domácích Hippos Žďár n/S.: brankář: Jakub Graňák; hráči v poli: Filip Boháček, Michal Hrubý, Tomáš Hrubý, Dalibor Novák, Tomáš Havelka