3:2
1:0
- : -

FBC ČPP OSTRAVA - 1. SC TEMPISH Vítkovice 4:2
20. Daniel Chatrný, 26. Šimon Soukup, 26. Lukáš Pobořil, 41. Šimon Soukup - 16. Ondřej Jankovský, 30. Jáchym Kuběna; rozhodčí: Karel Pavelka - Vladislav Tuček; vyloučení: 2:2; využití: 2:0; diváků: 35; zásahy brankářů: Patrik Antoniazi 18 - Matyáš Dušan Bazala 16; po třetinách: 0:0, 3:2, 1:0;
45:02
Komentář trenéra 1.SC TEMPISH Vítkovice Václava Komačky: Tvrdí sa, že presilovky rozhodujú zápasy a dnes aj rozhodli, akurát opačne ako mali. Vo vyrovnanom počte hráčov na ihrisku vyrovnaný zápas, kde sme nepremenili hlavne v prvej tretine milion šanci a to nás stálo zápas.
45:01
Komentář trenéra Fbc Ostrava: Důležité 3 body. Paradoxně jsme v pěti nedali ani gól, což nás trošku mrzí, ale zápas jsme zvládli. Děkujeme soupeři a divákům.
45:00
44:40
Timeout FBC ČPP OSTRAVA
41:52
Timeout 1. SC TEMPISH Vítkovice
40:57
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Šimon Soukup, asistoval Lukáš Pobořil (4:2).
39:28
Vyloučen hráč Tomáš Janek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za sekání.
35:39
Vyloučen hráč Daniel Chatrný družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za vysoká hokejka.
30:00
30:00
29:07
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Jáchym Kuběna, asistoval Ondřej Jankovský (3:2).
25:59
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Lukáš Pobořil, asistoval Šimon Soukup (3:1).
25:19
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Šimon Soukup bez asistence (2:1).
24:19
Vyloučen hráč Daniel Chatrný družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
19:39
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Daniel Chatrný, asistoval Petr Vítovec (1:1).
18:21
Dobrá PUMelenice.
17:51
Vyloučen hráč Dominik Vinárek družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice na 2 minuty za špatné střídání.
15:57
Branku družstva 1. SC TEMPISH Vítkovice vstřelil Ondřej Jankovský, asistoval Tomáš Janek (0:1).