4:3
0:2
- : -

TJ Centropen Dačice - PSKC Okříšky 5:7
8. Filip Přikryl, 21. Jan Sláma, 23. Jan Sláma, 27. Jan Sláma, 28. Jakub Šimánek - 5. Roman Sedlák, 11. Vojtěch Novotný, 19. Martin Sviták, 23. Petr Pojer, 24. Petr Zajíček, 37. Vojtěch Novotný, 38. Matěj Kutílek; rozhodčí: Jiří Kučera - Libor Štěcha; vyloučení: 0:2; využití: 1:0; zásahy brankářů: Matěj Jonák ? - Radek Korba ?; po třetinách: 1:2, 4:3, 0:2;
45:00
44:57
Vyloučen hráč Matěj Kutílek družstva PSKC Okříšky na 2 minuty za nedovolené vrážení.
44:57
Hloupý zákrok tři vteřiny do konce, naštěstí nikdo nebyl zraněn. Šimánek se zvedá.
44:41
Velice takticky teď David Kelbler fauloval.
44:24
Dačice to zkouší Morávek teď další střela.
42:17
Dačice se snaží, napadají jsou aktivní, ale chybí i trochu štěstí. Okříšky z rychlých protiútoku jsou navíc hrozně nebezpeční!
41:58
Šimánek teď důležitý v obraně.
41:24
Sláma však pánubohu do oken.
41:21
Zvuk florbalky o florbalku, standardka Dačic.
40:36
Skvělý pohyb Dačic, který vyústil v tyč hostující branky o T. Štibicha.
37:55
Jestli má trenérka B.Kratochvílová nějaké trumfy v rukávu je čas je vytasit.
37:45
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil Matěj Kutílek, asistoval Petr Zajíček (5:7).
37:45
Nedůraz na středu teď využily Okříšky beze zbytku.
37:00
Morávek sám na středu, míček mu však sjel z čepele.
36:13
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil Vojtěch Novotný, asistoval Pavel Pospíšil (5:6).
36:13
Standardní situace využita, 5:6 z pohledu domácích.
36:00
Milimetry teď chyběly, aby byl Novotný u balonku dřív. Nestihl a tak tu máme standardku.
35:22
Krátce si zahráli i Dačice, ale hosté už jsou zase v rohu.
34:46
Otěže zápasu teď na chvíli převzali hosté. D. Kelbler tomu udělal přítrž.
34:17
Okříšky se teď snaží z rohu dostat před branku domácích.
34:11
Důležitý obranný zákrok Petra Novotného teď zabránil pohromě.
33:40
Tlak Dačic zakončen nepřesnou střelou Davida Kelblera.
33:20
Šimánek se teď kostrbatě dostal až před brankáře, bránu však netrefil.
32:38
Okříšky se teď krásnou kombinací dostali až před Jonáka, ten svůj tým podržel.
30:30
Morávek se z úhlu řítil na brankáře, ale minul, posléze ze středu z otočky trefil masku a následně opět minul z úhlu, kdy se tento chlapec trefí a na co si to šetří?
30:06
Třetí třetina začala faulem domácích na půlce.
30:00
30:00
29:59
V posledních vteřinách velkou šanci neproměnil hráč hostů, stav je tedy nezměněn 5:5. Třetí třetina tak slibuje napínavou podívanou.
29:44
Tvrdě a nekompromisně a bohužel i nečistě hrál Tomáš Štibich.
28:05
Dačice nepolevují, musejí si však dát pozor na brejky a chyby ve vlastní třetině.
27:31
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Jakub Šimánek bez asistence (5:5).
27:31
Šimánek si teď vzal míček na půlce a střelou k tyči překonal brankáře po páté. Stav je nyní srovnán!
27:26
Dačice o něco více na balónku, Okříšky jsou ale nebezpeční.
27:12
Standardka Dačic skončila na prvním hráči Okříšek.
26:04
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Jan Sláma, asistoval Jan Morávek (4:5).
26:04
A je to tu Sláma hattrick!!!
25:40
Obrana Přikryl - Novotný dnes velmi dobří.
24:48
První útok Dačic dělá hostům problémy, zejména Morávek by si za svou snahu branku zasloužil.
24:28
Diváci Okříšek jsou dnes malinko kritičtí.
23:44
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil Petr Zajíček, asistoval Matěj Kutílek (3:5).
23:44
A už je to zase o dvě branky, Okříšky se štěstím.
22:48
22:48
V přesilovce se řítili tři útočnícic Dačic na osamoceného obránce, Morávek opět našel Slámu a ten snižuje na 4:3
22:46
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil Petr Pojer, asistoval Vojtěch Novotný (2:4).
21:48
Vyloučen hráč David Kučera družstva PSKC Okříšky na 2 minuty za špatné střídání.
21:48
Okříšky špatně střídali, uvidíme první přesilovku.
20:30
20:30
V rychlém sledu se nejprve objevil hostující útočník před bránou, ale netrefil, za což se z ochozů ozvalo povzbudivé: ,,Kopyto!" Hned nato předvedli pěknou akci domácí, kdy Slámam po Morávkově přihráve umístil míček do brány.
19:46
Radek Kubeš se teď elegantně zbavil dvou dotírajících protivníků.
18:46
Novotný se teď prodral okolo mantinelu a předložil další skvělý pas Pojerovi, který se nemýlil.
18:10
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil Martin Sviták, asistoval Tomáš Procházka (1:3).
18:10
O slovo se opět hlásí Okříšky, kdy nádhernu přihrávku před prázdnou bránu zužitkoval hráč číslo 71.
17:15
Z následné standardní situace Šimánek mimo.
17:12
M. Jonák teď výhozem našel J. Morávka, toho obránci zastavili až faulem.
16:44
Dačice teď za sebou měly vydařená střídání.
16:16
Mocným výkřikem: ,,Ráááďooo!" se hlásil o brejk jeden z hostujících hráču, dačičtí, ale pozorní.
15:40
Tlak domácích zakončen střelou do rohou. Elitní útok se probral. Kuba Šimánek opět v zakončení, brankář Okříšek úspěšnější.
15:19
Kuba Šimánek z otočky trefuje tyč!
15:00
15:00
O přestávkový florbal se starají naši dva mladí pořadatelé. Jejich ekvilibristika je úžasná. Rostou nám tu nové naděje?
15:00
2 část se blíží, napětí je na divácích cítit. Jak tohle skončí?
15:00
14:59
1. třetina skončila.
14:32
Faulem teď skončil rychlý brejk hostujících.
14:00
J. Morávek se teď svým typickým způsobem natlačil před bránu a s florbalkou mezi nohama se pokusil zakončit, žel jen do bloku obránců.
12:58
Vojta bartoň opět sám před bránou, agilita dačického útočníka je obdivuhodná, škoda toho zakončení.
12:13
,,Slámič" střelou od mantinelu gólmanan nezaskočil.
11:58
Okříšky opět nebezpečně před bránou.
11:20
Dačice to zkoušejí postupným útokem.
10:34
Okříšky znovu ve vedení ze schrumáže na středu vydolovali míček a pod nohou gólmana zvyšují na 2:1.
10:33
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil Vojtěch Novotný, asistoval Petr Pojer (1:2).
09:34
Junioři nastupující pravidelně za A-tým se dnes rozjíždějí trochu pomaleji.
09:19
Po chybné rozehrávce opět M. Jonák.
07:28
Branku družstva TJ Centropen Dačice vstřelil Filip Přikryl, asistoval Martin Švanda (1:1).
07:28
Pravděpodobně Filip Přikryl se po nahrávce nové akvizice Martina Švandy prosadil a poteči hostujícího obránce obloukem trefil síť.
07:06
Gólman okříšek teď v souboji ztratil masku, a tak se hra na chvíli přerušila.
06:22
Matěj Jonák se rychle oklepal a už zase předvádí kvalitní výkon.
04:47
Branku družstva PSKC Okříšky vstřelil Roman Sedlák, asistoval David Taflíř (0:1).
04:47
Odchovanec Dačic Roman Sedlák nyní v barvách Okříšek, teď Matěje Jonáka nachytal na švestkách a gólem z delší vzdálenosti dává dnes první branku tohoto turnaje. A já se ptám? Není to vlastně gól Dačic? :-)
03:46
Radek Kubeš si teď počíhal na svého soupeře a stylem ,,rameno na rameno" alá Tomáš Kubek ho poslal k zemi.
03:28
Souboj dvou nejmenších borců na hřišti skončil faulem na Filipa Přikryla.
02:22
Maty Jonák, teď podržel svůj tým a přesnými zákroky udržel stav 0:0.
01:31
Teď se před brankářem Okříšek objevil úplně sám Vojtěch Bartoň leč míček mu odskočil od čepele do nebeských výšin.
00:48
Úvodní hrozby máme za sebou, pořádnou šanci jsme však ještě neviděli.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Jiří Kučera a Libor Štěcha.
00:00
00:00
Line-up hostů PSKC Okříšky:
00:00
Line-up domácích TJ Centropen Dačice:
00:00
Dobrý den, vážení přátelé dobrého florbalu, dnes vás u onlinu zdraví David Černý. Hráči obou mužstev už se rozcvičují. Rozhodčími tohoto zápasu budou Jiří Kučera a Libor Štěcha. Za překlepy, pravopisné chyby a kostrbatý sloh se předem omlouvám :-)
00:00
Upozornění: Pozor! Pozor! Venku už se o slovo přihlásila paní zima, a tak je stav vozovky především ze směru od Jihlavy v kluzkém stavu. Kdo si tedy nechce nechat ujít tento svátek florbalu, nechť jede opatrně.
00:00
Rozhodčí už dali pokyn na přípravu k zápasu, hráči obou celků si zakřičeli válečné pokřiky. Vše je připraveno.