3:0
0:1
- : -

FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice - FBC DDM Kati Kadaň 7:1
12. Martin Škorpa, 13. David Vondra, 13. Adam Rychlý, 15. František Vrňata, 17. Ondřej Zlesák, 19. David Vondra, 30. František Vrňata - 40. Petr Strnad; rozhodčí: Erich Kellermann - Barbora Suková; vyloučení: 1:1; využití: 1:0; diváků: 76; zásahy brankářů: Ondřej Hnátek 22 - Jan Leština 19; po třetinách: 4:0, 3:0, 0:1;
45:00
44:59
Komentář pana vedoucího hostů p. Solara: Začátek utkání se nám v celku vydařil, ale pak nám udělil soupeř lekci z produktivity a výsledek si zkušeně hlídal. Gratuluji soupeři k výhře a divákům za podporu.
44:59
Komentář trenéra domácích F. Řehulky: Úvod utkání byl trochu bojácný, ale s přibývajícími minutami jsme získávali více sebejistoty. Díky zodpovědné a poctivé hře na vlastní polovině hřiště, jsme od závěru první třetiny měli utkání pevně v rukách.
39:38
Branku družstva FBC DDM Kati Kadaň vstřelil Petr Strnad, asistoval Patrick Lenke (7:1).
37:24
Vyloučen hráč Martin Škorpa družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice na 2 minuty za sekání.
30:00
30:00
29:59
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil František Vrňata, asistoval Viktor Chaloupka (7:0).
18:13
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil David Vondra, asistoval František Vrňata (6:0).
16:07
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Ondřej Zlesák, asistoval Martin Škorpa (5:0).
15:17
Vyloučen hráč Jiří Němec družstva FBC DDM Kati Kadaň na 2 minuty za sekání.
15:00
15:00
14:48
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil František Vrňata, asistoval Ondřej Peterka (4:0).
12:40
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Adam Rychlý, asistoval Ondřej Zlesák (3:0).
12:19
11:55
Branku družstva FAT PIPE Start98 Praha-Kunratice vstřelil Martin Škorpa, asistoval Martin Šolaja (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Erich Kellermann a Barbora Suková.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC DDM Kati Kadaň: brankář: Jan Leština; hráči v poli: Ondřej Kalach, Matouš Terč, Mikuláš Kulík, Jiří Němec, Tomáš Sloup