4:2
4:3
- : -

FBC Štíři Č. Budějovice - FbC Strakonice 10:5
9. Matyáš Sirotek, 11. Jan Poncar, 20. Matyáš Sirotek, 26. Jakub Niček, 27. Matyáš Sirotek, 28. Matyáš Sirotek, 36. Matyáš Sirotek, 37. Jan Poncar, 38. Karel Uhlíř, 43. Matyáš Kouba - 29. Filip Kovárna, 29. Patrik Wolf, 36. Miloslav Blahuta, 38. Patrik Wolf, 44. Patrik Wolf; rozhodčí: Lukáš Starý - Miroslav Tomeš; vyloučení: 1:0; využití: 0:0; diváků: 17; zásahy brankářů: Matěj Brabenec 12 - Hynek Samec 36; po třetinách: 2:0, 4:2, 4:3;
45:00
44:59
Střely ve 3. třetině: 11:9
43:55
Branku družstva FbC Strakonice vstřelil Patrik Wolf bez asistence (10:5).
42:21
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Matyáš Kouba bez asistence (10:4).
37:40
Branku družstva FbC Strakonice vstřelil Patrik Wolf bez asistence (9:4).
37:32
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Karel Uhlíř, asistoval Jan Poncar (9:3).
36:37
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Poncar bez asistence (8:3).
35:45
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Matyáš Sirotek, asistoval Jan Poncar (7:3).
35:14
Branku družstva FbC Strakonice vstřelil Miloslav Blahuta, asistoval Matěj Václavík (6:3).
30:00
30:00
29:59
Střely v 1. třetině: 21:5
28:39
Branku družstva FbC Strakonice vstřelil Patrik Wolf, asistoval Martin Mrkvička (6:2).
28:03
Branku družstva FbC Strakonice vstřelil Filip Kovárna, asistoval Matěj Čajan (6:1).
27:22
Timeout FbC Strakonice
27:22
26:24
25:54
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jakub Niček, asistoval Lukáš Bambula (4:0).
19:19
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Matyáš Sirotek, asistoval Matyáš Kouba (3:0).
15:00
15:00
14:59
Střely v 1. třetině: 14:3
10:21
Branku družstva FBC Štíři Č. Budějovice vstřelil Jan Poncar, asistoval Karel Uhlíř (2:0).
08:50
08:32
Vyloučen hráč Jakub Niček družstva FBC Štíři Č. Budějovice na 2 minuty za špatné střídání.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Lukáš Starý a Miroslav Tomeš.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Strakonice: brankář: Hynek Samec; hráči v poli: Patrik Wolf, Filip Kovárna, Martin Mrkvička, Alexandr Houček, Miloslav Blahuta