3:0
6:1
- : -

Florbal Liberec - FBC Panthers Liberec B 11:2
7. Pavel Urbánek, 11. Radek Varvařovský, 22. Jan Martínek, 23. Pavel Urbánek, 27. Jiří Cihlář, 35. Pavel Urbánek, 36. Martin Šír, 39. Martin Šír, 40. Martin Šír, 42. Martin Šír, 45. Jiří Cihlář - 5. Ondřej Bartušek, 38. Jan Lesák; rozhodčí: Michal Král - Michal Reczai; vyloučení: 0:1; využití: 1:0; diváků: 22; zásahy brankářů: Marek Zdvíhal ? - Dušan Ramírez ?; po třetinách: 2:1, 3:0, 6:1;
45:00
44:19
Branku družstva Florbal Liberec vstřelil Jiří Cihlář, asistoval František Christian (11:2).
43:04
Vyloučen hráč Ondřej Bartušek družstva FBC Panthers Liberec B na 2 minuty za bránění ve hře.
41:00
Branku družstva Florbal Liberec vstřelil Martin Šír, asistoval Tomáš Horáček (10:2).
39:18
Branku družstva Florbal Liberec vstřelil Martin Šír, asistoval Pavel Urbánek (9:2).
38:53
37:46
Branku družstva FBC Panthers Liberec B vstřelil Jan Lesák, asistoval Dominik Hejduk (7:2).
35:28
Branku družstva Florbal Liberec vstřelil Martin Šír, asistoval František Christian (7:1).
34:41
Branku družstva Florbal Liberec vstřelil Pavel Urbánek, asistoval František Christian (6:1).
30:00
30:00
26:33
Branku družstva Florbal Liberec vstřelil Jiří Cihlář, asistoval Michal Obst (5:1).
22:52
Branku družstva Florbal Liberec vstřelil Pavel Urbánek, asistoval Jan Martínek (4:1).
21:58
Branku družstva Florbal Liberec vstřelil Jan Martínek bez asistence (3:1).
15:00
15:00
10:14
Branku družstva Florbal Liberec vstřelil Radek Varvařovský, asistoval Michal Obst (2:1).
06:22
04:57
Branku družstva FBC Panthers Liberec B vstřelil Ondřej Bartušek, asistoval Jan Vondráček (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Michal Král a Michal Reczai.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Panthers Liberec B: brankář: Dušan Ramírez; hráči v poli: David Kala, David Vágner, Václav Lukáš, Jiří Jeník, Ondřej Bartušek