0:1
1:2
- : -

FBŠ SLAVIA Plzeň - Panthers Praha 3:7
1. Patrik Hrubý, 13. Matěj Švácha, 31. Patrik Hrubý - 6. Michael Petráň, 9. Dominik Barták, 11. Michael Petráň, 13. Lukáš Vejlupek, 21. Jaroslav Petrák, 36. David Zelinka, 39. Jaroslav Petrák; rozhodčí: Patrik Plocha - Jan Koutník; vyloučení: 6:2; využití: 1:2; zásahy brankářů: Martin Štochl ? - Daniel Brskovský ?; po třetinách: 2:4, 0:1, 1:2;
45:00
43:12
Vyloučen hráč Adam Stejskal družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hra na zemi.
38:10
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jaroslav Petrák, asistoval Josef Nový (3:7).
36:45
Vyloučen hráč Adam Stejskal družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za hrubost.
35:19
Branku družstva Panthers Praha vstřelil David Zelinka, asistoval Lukáš Vejlupek (3:6).
33:18
30:53
Vyloučen hráč Marek Urban družstva Panthers Praha na 2 minuty za blokování hokejky.
30:28
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Patrik Hrubý, asistoval Patrik Med (3:5).
30:00
30:00
29:20
Vyloučen hráč Dominik Barták družstva Panthers Praha na 2 minuty za nedovolené vrážení.
20:27
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Jaroslav Petrák, asistoval Michael Petráň (2:5).
19:26
Vyloučen hráč Matyáš Moller družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za sekání.
18:18
Vyloučen hráč Jiří Čížek družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za nedovolené vrážení.
16:30
Vyloučen hráč Tomáš Mastný družstva FBŠ SLAVIA Plzeň na 2 minuty za špatné střídání.
15:00
15:00
12:28
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Lukáš Vejlupek, asistoval Tomáš Kačer (2:4).
12:23
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Matěj Švácha, asistoval Patrik Med (2:3).
10:36
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Michael Petráň, asistoval Jaroslav Petrák (1:3).
08:18
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Dominik Barták, asistoval Matyáš Borek (1:2).
05:20
Branku družstva Panthers Praha vstřelil Michael Petráň, asistoval Josef Nový (1:1).
00:58
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň vstřelil Patrik Hrubý, asistoval Matyáš Moller (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Patrik Plocha a Jan Koutník.
00:00
00:00
Line-up hostů Panthers Praha: brankář: Daniel Brskovský; hráči v poli: Jaroslav Petrák, Dominik Barták, Matyáš Borek, Josef Nový, Michael Petráň
00:00
Line-up domácích FBŠ SLAVIA Plzeň: brankář: Martin Štochl; hráči v poli: Adam Stejskal, Michal Fuchs, Matěj Švácha, Patrik Hrubý, Patrik Med