2:4
3:5
- : -

Florbal Exelsior Havířov - PANTHERS OTROKOVICE 7:15
5. Petr Martynek, 11. Štěpán Graf, 29. Tomáš Prus, 29. Jan Warcholek, 40. Štěpán Graf, 41. Tomáš Prus, 42. Matěj Mlotek - 1. Milan Sousedík, 3. Milan Sousedík, 8. Milan Sousedík, 11. Josef Štourač, 12. Viktor Kašík, 14. Šimon Hanák, 20. Pavel Chmelář, 22. Milan Sousedík, 23. Milan Sousedík, 25. Josef Štourač, 37. Petr Kopecký, 38. Nikolas Šilhák, 40. Milan Sousedík, 45. Milan Sousedík, 45. Pavel Chmelář; rozhodčí: Vojtěch Cigl - Filip Havlík; vyloučení: 0:2; využití: 0:0; diváků: 28; zásahy brankářů: Jakub Starzyk ? - Pavel Chovanec ?; po třetinách: 2:6, 2:4, 3:5;
45:00
44:59
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Pavel Chmelář, asistoval Daniel Řezáč (7:15).
44:05
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Milan Sousedík, asistoval Petr Kopecký (7:14).
41:44
Timeout PANTHERS OTROKOVICE
41:44
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Matěj Mlotek bez asistence (7:13).
40:46
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Prus, asistoval Jan Warcholek (6:13).
39:55
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Štěpán Graf bez asistence (5:13).
39:29
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Milan Sousedík, asistoval Tomáš Brázdil (4:13).
37:59
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Nikolas Šilhák, asistoval Josef Štourač (4:12).
36:46
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Petr Kopecký, asistoval Michal Procházka (4:11).
31:01
Vyloučen hráč Tomáš Brázdil družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za blokování hokejky.
30:00
30:00
28:33
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Jan Warcholek, asistoval Matěj Mlotek (4:10).
28:19
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Tomáš Prus bez asistence (3:10).
24:00
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Josef Štourač bez asistence (2:10).
23:39
Vyloučen hráč Jakub Lejček družstva PANTHERS OTROKOVICE na 2 minuty za bránění ve hře.
22:25
21:57
19:54
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Pavel Chmelář, asistoval Adam Štourač (2:7).
15:00
15:00
13:41
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Šimon Hanák, asistoval Pavel Chmelář (2:6).
11:50
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Viktor Kašík bez asistence (2:5).
10:28
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Josef Štourač, asistoval Tomáš Brázdil (2:4).
10:02
07:39
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Milan Sousedík, asistoval Josef Štourač (1:3).
04:15
Branku družstva Florbal Exelsior Havířov vstřelil Petr Martynek, asistoval Tomáš Prus (1:2).
02:26
00:18
Branku družstva PANTHERS OTROKOVICE vstřelil Milan Sousedík bez asistence (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Vojtěch Cigl a Filip Havlík.
00:00
00:00
Line-up hostů PANTHERS OTROKOVICE:
00:00
Line-up domácích Florbal Exelsior Havířov: brankář: Jakub Starzyk; hráči v poli: Petr Martynek, Tomáš Haničák, Tomáš Prus, Kristián Rzyman, Matěj Mlotek