0:8
- : -
FBC Liberec

FBC Šluknovsko Česká Lípa - FBC Liberec  1:10
10. David Kraus - 6. Jakub Horák, 10. Bartoloměj Smolka, 13. Marek Passian, 13. Ondřej Vyvial, 16. Bartoloměj Smolka, 16. Petr Kukla, 17. Petr Zeman, 18. Ondřej Cejnar, 19. Ondřej Cejnar, 19. Petr Kukla; rozhodčí: Radek Valeš - Tomáš Novotný; vyloučení: 1:0; využití: 0:1; diváků: 32; zásahy brankářů: Miroslav Horváth 14 - Oliver Sýkora 11; po třetinách: 1:2, 0:8;
24:00
18:42
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Petr Kukla, asistoval Štěpán Sázavský (1:10).
18:17
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Ondřej Cejnar, asistoval Ondřej Čumpelík (1:9).
17:46
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Ondřej Cejnar, asistoval Jakub Horák (1:8).
16:20
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Petr Zeman, asistoval Štěpán Sázavský (1:7).
15:45
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Petr Kukla bez asistence (1:6).
15:41
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Bartoloměj Smolka bez asistence (1:5).
12:26
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Ondřej Vyvial, asistoval Ondřej Cejnar (1:4).
12:22
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Marek Passian, asistoval Matěj Stránský (1:3).
12:00
12:00
09:36
Branku družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa vstřelil David Kraus, asistoval Jan Drozd (1:2).
09:21
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Bartoloměj Smolka, asistoval Ondřej Cejnar (0:2).
05:01
Branku družstva FBC Liberec vstřelil Jakub Horák, asistoval Ondřej Cejnar (0:1).
04:50
Vyloučen hráč Jan Drozd družstva FBC Šluknovsko Česká Lípa na 2 minuty za nadzvedávání hokejky.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Radek Valeš a Tomáš Novotný.
00:00
00:00
Line-up hostů FBC Liberec :
00:00
Line-up domácích FBC Šluknovsko Česká Lípa: brankář: Miroslav Horváth; hráči v poli: Matyáš Fanderlik, Jakub Bareš, David Kraus, Štěpán Daněk, Adam Ilek