1:3
3:3
- : -

FBŠ Hummel Hattrick Brno - FBC ČPP OSTRAVA 4:7
22. Nikolas Zouhar, 49. Štěpán Musil, 51. Tadeáš Dvořák, 53. Oliver Gold - 15. Jakub Sasyn, 36. Martin Kašík, 37. Pavel Hurta, 39. Jakub Sasyn, 51. Jakub Sasyn, 52. Jakub Sasyn, 59. Michal Šubert; rozhodčí: Jakub Cigl - Zdeněk Rada; vyloučení: 1:3; využití: 1:1; diváků: 32; zásahy brankářů: David Nečas 29 - Ivo Sikora 26; po třetinách: 0:1, 1:3, 3:3;
60:00
59:59
Střely po 3 třetině domací 14 hosté 16.
59:59
Komentář trenéra domácích: Slaboučký výkon dnes, během celého zápasu jsme nebyli schopni vytvořit si souvislejší tlak na bránu soupeře. Závěrečných deset minut už na obrat nestačí. Hledáme stále hráčské individuality, kteří by dokázali družstvo nastartovat, když se nedaří. Gratuluji soupeři k zasloužené výhře.
59:59
Komentář trenéra hostí. V první třetině jsme se nechytili střelecky ale Hattrick jsme přehrávali ve duhé jsme už dávali goly škoda pár individuálních chyb výsledek mohl být hezčí děkuji klukům že to zvládli i v 11 a díky soupeři za zápas.
59:26
Timeout FBŠ Hummel Hattrick Brno
58:41
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Michal Šubert, asistoval Ondřej Murín (4:7).
55:26
Domácí se snaží napadat.
52:54
Domácí nevyužili přečíslení 3 na nikoho.
52:50
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Oliver Gold bez asistence (4:6).
52:35
Vyloučen hráč Dalibor Baláš družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za špatné střídání.
52:21
Sikora drží Ostravu.
51:53
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Jakub Sasyn, asistoval Pavel Hurta (3:6).
50:55
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Tadeáš Dvořák, asistoval Jan David Šamánek (3:5).
50:55
Dvořák hokejově tečuje a je to už jen o 2.
50:06
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Jakub Sasyn, asistoval Martin Kašík (2:5).
48:34
Míček pro domací.
48:04
Branku družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno vstřelil Štěpán Musil, asistoval Matyáš Kůra (2:4).
47:46
Vyloučen hráč Jakub Sasyn družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
45:45
Kůra pouze do bloku.
44:16
Domací měli velké šance ale banka nepadla.
42:35
Domací se szaží rozťukat Ostravu.
41:33
Vyloučen hráč Michal Šubert družstva FBC ČPP OSTRAVA na 2 minuty za sekání.
38:09
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Jakub Sasyn, asistoval Šimon Soukup (1:4).
37:32
Hronek z brejku ani nevystřelil povrch na Majlontu byl proti.
36:23
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Pavel Hurta, asistoval Šimon Soukup (1:3).
35:45
Branku družstva FBC ČPP OSTRAVA vstřelil Martin Kašík, asistoval Daniel Chatrný (1:2).
35:17
Vyloučen hráč Jan Almásy družstva FBŠ Hummel Hattrick Brno na 2 minuty za blokování hokejky.
34:00
Kdyby byli domací apačové Hronek by byl jejich ičičůna.
33:09
Nečas vykopl míček z čáry.
31:54
Suk asi nebrousí radius 28 jako Steve Yzerman podjela mu brusle.