1:3
3:9
- : -

Technology Florbal MB - Florbal Ústí 4:13
34. Marek Korych, 44. Marek Korych, 55. Sebastián Šlechta, 60. Filip Kučera - 18. Miroslav Fořt, 21. Ondřej Kawulok, 25. Dan Semerád, 30. Dominik Beneš, 41. Ondřej Kawulok, 47. Pavel Vlček, 48. Dan Semerád, 51. Jan Dolejší, 53. Jan Peška, 54. Jan Peška, 56. Ondřej Kawulok, 56. Dan Semerád, 57. Jiří Dolejší; rozhodčí: Tomáš Kostinek - Martin Reichelt; vyloučení: 1:2; využití: 2:1; diváků: 41; zásahy brankářů: Marek Macík 27 - Tadeáš Dittrich 16; po třetinách: 0:1, 1:3, 3:9;
60:00
Střely v 3. třetině (celkem): domácí 9(20); hosté 13(24)
60:00
Nejlepší hráči utkání: domácí 5 Michal Fišera; hosté 94 Tadeáš Dittrich
60:00
Komentář vedoucího hostujícího týmu pana Kawuloka: Dnes jsme prvních 10 min zápasu spíše staticky pozorovali soupeře jak hraje florbal, od druhé třetiny jsme předvedli koncentrovaný výkon a pohlednou hru. Třetí třetina byla ze strany soupeře už hra vabank, tudíž padlo hodně gólu při hře bez brankáře. Děkuji soupeři za férové utkání.
60:00
Komentář domácího trenéra pana Šáchy: My jsme dnes měli jednoznačně vytěžit více z první třetiny, kde jsme neproměnili spoustu šancí. Ve druhé třetině jsme udělali velké množství chyb a soupeř je kvalitní koncovkou potrestal. V závěrečné hře v šesti šlo už pouze o přípravu do dalších zápasů a o naši emoční stabilitu. Díky za zápas.
60:00
59:47
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Filip Kučera bez asistence (4:13).
59:47
Kosmetická úprava skóre po individuální akci Kučery.
59:31
Hložkovi odskočil míček z hole a ten sbírá v rohu hřiště Fořt.
58:24
Po dlouhé době se činí Dittrich. Skvěle nadvakrát zasáhl proti ráně Vyhnánka.
57:20
Macík už asi ven nepůjde, hra v šesti nedopadla vůbec dobře.
56:55
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jiří Dolejší, asistoval Jan Dolejší (3:13).
56:55
Bratrská dvojice zařídila branku číslo 13.
55:56
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Dan Semerád, asistoval Jan Peška (3:12).
55:56
Druhý hattrick zápasu má na svědomí Semerád.
55:34
Macík opět odbíhá pryč.
55:08
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Ondřej Kawulok, asistoval Vladimír Trčka (3:11).
55:08
Kawulok do odkryté branky kompletuje hattrick.
54:24
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Sebastián Šlechta, asistoval Michal Fišera (3:10).
54:24
Domácí kapitán Šlechta prostřelil všechno, co mu stálo v cestě.
53:17
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jan Peška, asistoval Dan Semerád (2:10).
53:17
Po Peškově brance vidíme na světelné tabuli desítku.
52:22
O tom, kdo dnes ze zápasu odejde jako vítěz, už je rozhodnuto, ale domácí si stále chtějí vyzkoušet hru bez brankáře.
52:04
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jan Peška, asistoval Ondřej Kawulok (2:9).
52:04
Další zásah do odkryté klece.
51:38
Macík je opět ven z brány a domácí to ještě zkouší.
50:50
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Jan Dolejší bez asistence (2:8).
50:50
Dolejší trestá chybu Zoufalého, kterému nesedla přihrávka.
50:29
Macík na střídačce.
50:28
Timeout Technology Florbal MB
49:34
Obrovský Vyhnánek odstavil od míčku Kawuloka, zápas se trochu přiostřuje.
48:24
Goll byl faulován u mantinelu, ale vypadá to, že bude pokračovat dál.
47:17
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Dan Semerád, asistoval Jan Sattler (2:7).
47:17
Semerád se dostal k míčku ve velkém brankovišti a dostává ho za Macíkova záda.
46:46
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Pavel Vlček, asistoval Filip Vybíral (2:6).
46:46
Vlček šikovně trefil skákající balónek a dostal ho za bezmocného Macíka.
45:14
Korych se řítil sám na brankáře, ale trefuje pouze masku.
43:56
Zoufalého pokus Dittrich dokázal vykopnout nohou a připisuje si velmi důležitý zákrok.
43:14
Branku družstva Technology Florbal MB vstřelil Marek Korych, asistoval Jan Zoufalý (2:5).
43:14
Korych přidává svou druhou dnešní branku, opět v přesilovce.
42:49
Vyloučen hráč Miroslav Fořt družstva Florbal Ústí na 2 minuty za hra na zemi.
41:56
Vlček zkusil zamířit na přední tyč, kde bylo trochu místa, ale jeho střele chyběla větší přesnost.
40:17
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Ondřej Kawulok, asistoval Dan Semerád (1:5).
40:17
Sobotka sáhl do střely od Kawuloka a s velkou dávkou štěstí pro útočníka Ústí končí míček za brankovou čárou.
40:00
40:00
Střely v 2. třetině: domácí 1(11); hosté 10(21)
40:00
Domácí hráči na Dittricha vyslali v druhé dvacetiminutovce pouze jednu střelu, kterou ale dokázal proměnit Korych. Na druhé straně Macík byl pod neustálou palbou a inkasoval třikrát z deseti pokusů, prosadili se Kawulok, Semerád a Beneš, a tak je stav po čtyřiceti minutách 1:4 z pohledu domácího celku.
40:00
39:59
Vyloučen hráč Filip Kučera družstva Technology Florbal MB na 2 minuty za sekání.
39:59
Kučera zatáhl za záchrannou brzdu a zastavil Kawuloka za cenu vyloučení.
39:22
Fišera byl zpacifikován za hostující klecí.
38:09
Macík pouze máchl rukou a vyrazil míček do rohu.
37:31
Zlobivý Korych dostává kázání od rozhodčího.
36:55
Po obrovské hrubce Kučery šel úplně sám na Macíka Beneš. S domácím gólmanem si poradil, ale trestuhodně minul prázdnou klec.
35:43
Gól domácí povzbudil, do další šance se cpal Vyhnánek, ale jeho pokus se až k DIttrichovi nedostal.
34:31
Šlechta byl příliš rychlý na pas od Kučery, a tak míček sbírá výborně hrající Semerád.
33:13
33:13
Ústí je potrestáno za to, jak vysoko mělo hráče vytaženo při vlastním oslabení. Akci 3 na 1 dokázalo gólově vyřešit duo Zoufalý s Korychem.
32:24
Úplně sám šel hostující útočník na Macíka ve vlastním oslabení, ale nedokázal ho přehodit.
31:30
Uvidíme první početní výhodu zápasu.
31:16
Vyloučen hráč Dominik Beneš družstva Florbal Ústí na 2 minuty za nedovolená vzdálenost.
30:52
Korychovi to dnes skáče a přichází o další míček.
29:11
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Dominik Beneš, asistoval Ondřej Kawulok (0:4).
29:11
Parádní kros Kawuloka a Beneš nekompromisně pod břevno zvyšuje už na 4:0 pro Ústí.
27:59
Sobotka by zakončoval do odkryté klece, ale hostující bek na poslední chvíli sáhl do přihrávky.
26:54
Fořt utekl Korychovi a nastřelil další tyčku. To je skoro až neuvěřitelné, kolik jsme jich už dnes viděli..
26:00
Benešovu ránu vyráží Macík maskou. Technology teď obranná činnost moc nejde a nebýt jejich brankáře, už to mohlo být aspoň o pět branek.
25:14
Macík vytasil ruku proti granátu od Trčky a připisuje si důležitý zákrok.
24:09
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Dan Semerád bez asistence (0:3).
24:09
Semerád pronikl mezi domácí obranou jako nůž máslem a zakončil přesně k tyčce.
22:57
Goll vypíchl míček z pomalé nahrávky, ale už měl dlouhé střídání a neměl energii na to, aby se vrhl do útočení.
21:35
Korych nepřesnou přihrávkou zahnal Pařízka až za vlastní branku.
20:44
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Ondřej Kawulok bez asistence (0:2).
20:44
Teď už Macíkovi ale jeho branková konstrukce nepomohla a Kawulok zvyšuje na dvoubrankový rozdíl.
20:19
Trčka trefuje další tyčku, Macík má dnes obrovské štěstí.
20:00
20:00
V první třetině jsme viděli pouze jednu branku, o kterou se postaral Fořt, a tak Ústí vede 1:0. Uvidíme, co nám nabídne druhá hrací část.
20:00
Střely v 1. třetině: domácí 10; hosté 11
20:00
19:29
Pohledná akce od hostující útočné trojice. Beneš by zakončoval do prázdné, ale nedokázal trefit skákající míček.
19:03
Povedené střídání od Hájka. Nejprve mezi třemi hráči vybojoval míček pro svůj tým a následně byl faulován u mantinelu.
18:16
Korych si nedokázal prohodit hostujícího beka a ztrácí balónek.
17:11
Branku družstva Florbal Ústí vstřelil Miroslav Fořt, asistoval Dan Semerád (0:1).
17:11
Nedáš, dostaneš. Po přihrávce Semeráda otevírá skóre Fořt.
16:50
Goll vyslal míček na branku. Dittrich jej vyrazil pouze ke Kučerovi, ale i s jeho následnou dorážkou si poradil.
16:05
Vidíme florbal plný nepřesností a ztrát.
14:26
Z čepele Kohúta registrujeme už několikátou střelu, zatím ale žádná nedokázala rozvlnit síťku.
13:28
Goll se vytočil do střely, ale jeho projektil netrefil zařízení.
11:54
Kučera se Zoufalým se snažili kombinovat za brankou Dittricha, ale nevymysleli prakticky nic.
10:58
Hosté teď zamkli domácí na jejich obranné půlce a už dobrou minutu a půl nepustili Technology vystřídat.
09:56
Kohútova pumelice byla zablokována, a tak s ní Dittrich neměl žádné potíže.
08:03
Nedokázali s ní však naložit tak, aby ohrozili Macíka.
07:59
Hložek fauloval při střele a Ústí bude mít k dispozici rozehrávku z výhodné pozice.
06:50
Po Šlechtově hrubce se opět dopředu hnali hráči Ústí a jsme svědky další rány do tyče.
05:44
Kohútovi míček sjel z hole při střele.
05:06
Trestné střílení družstva Technology Florbal MB neproměnil Sebastián Šlechta.
05:06
Šlechta to udělal dobře, ale nedokázal kulatý nesmysl zvednout natolik, aby přehodil ležícího Dittricha.
04:59
Sobotka byl faulován v gólové šanci. Jelikož Vyhnánek nedokázal míček poté dostat do branky, uvidíme trestné střílení.
03:47
Poté, co Kučera ztratil míček na středu hřiště, se do brejku hnali hráči v bílých dresech, Jejich akce však skončila pouze střelou do boční síťky.
02:38
Macík se jenom ohlédl za sebe, když slyšel, jak míček narazil do břevna.
01:47
Korych se vysunul až k brance Dittricha a nenechává hostující obránce rozehrát.
00:43
Macík si připsal první zákrok proti střele Kawuloka.
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Kostinek a Martin Reichelt.
00:00
00:00
Line-up hostů Florbal Ústí: brankář: Tadeáš Dittrich; hráči v poli: Pavel Vlček, Dominik Beneš, Ondřej Kawulok, Vladimír Trčka, Filip Vybíral
00:00
Line-up domácích Technology Florbal MB: brankář: Marek Macík; hráči v poli: Martin Sobotka, Daniel Goll, Jan Zoufalý, Sebastián Šlechta, Filip Kučera
00:00
Vítejte u online přenosu ze zápasu z nejvyšší juniorské soutěže mezi týmy z Mladé Boleslavi a z Ústí nad Labem.