4:1
3:0
- : -

FBK MeTermo Valašské Meziříčí - FbC Floorbee Orel Uherský Brod 8:3
9. Jan Kramář, 20. Ivo Capil, 21. Jan Kramář, 22. Lukáš Novák, 25. Ivo Capil, 35. Dominik Volek, 41. Jiří Kabeláč, 42. Milan Pobořil - 11. Erik Hauerland, 13. Jakub Nevařil, 17. Karel Semela; rozhodčí: David Lovas - Ondřej Lukáš; vyloučení: 3:0; využití: 0:1; diváků: 22; zásahy brankářů: Denis Bija ? - Jaromír Ručka ?; po třetinách: 1:2, 4:1, 3:0;
45:00
41:29
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Milan Pobořil, asistoval Jakub Suchý (8:3).
40:47
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Jiří Kabeláč, asistoval Jaromír Janoško (7:3).
38:18
Vyloučen hráč Lukáš Pořický družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
37:25
Timeout FbC Floorbee Orel Uherský Brod
34:13
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Dominik Volek, asistoval Ivo Capil (6:3).
31:56
Vyloučen hráč Jiří Kabeláč družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí na 2 minuty za nedovolené vrážení.
30:00
30:00
24:15
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Ivo Capil, asistoval Milan Pobořil (5:3).
21:10
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Lukáš Novák, asistoval Martin Volek (4:3).
20:43
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Jan Kramář, asistoval Jiří Kabeláč (3:3).
19:02
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Ivo Capil, asistoval Pavel Hons (2:3).
16:34
Branku družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod vstřelil Karel Semela, asistoval Miloslav Chovanec (1:3).
15:00
15:00
12:32
Branku družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod vstřelil Jakub Nevařil, asistoval Michal Kment (1:2).
12:20
Vyloučen hráč Lukáš Pořický družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí na 2 minuty za sekání.
10:08
Branku družstva FbC Floorbee Orel Uherský Brod vstřelil Erik Hauerland bez asistence (1:1).
08:22
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Jan Kramář, asistoval Ivo Capil (1:0).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou David Lovas a Ondřej Lukáš.
00:00
00:00
Line-up hostů FbC Floorbee Orel Uherský Brod:
00:00
Line-up domácích FBK MeTermo Valašské Meziříčí: brankář: Denis Bija; hráči v poli: Milan Pobořil, Tomáš Pavelka, Ivo Capil, Lukáš Novák, Pavel Hons