2:1
3:0
- : -

Florbal Slow Shoes Holešov B - FBK MeTermo Valašské Meziříčí 5:1
28. Zdeněk Stibora, 28. Josef Fridrich, 32. Tomáš Faulant, 38. Dominik Krejčí, 39. Josef Fridrich - 17. Jakub Suchý; rozhodčí: Tomáš Húska - Kryštof Máder; vyloučení: 2:0; využití: 0:1; diváků: 60; zásahy brankářů: Bohdan Bártek ? - Denis Bija ?; po třetinách: 0:0, 2:1, 3:0;
45:00
39:30
Stibora vymotal celé hřiště, ale bohužel gol nepadl.
38:23
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov B vstřelil Josef Fridrich, asistoval Lukáš Leško (5:1).
37:42
Timeout FBK MeTermo Valašské Meziříčí
37:42
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov B vstřelil Dominik Krejčí, asistoval Martin Menšík (4:1).
31:39
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov B vstřelil Tomáš Faulant, asistoval Zdeněk Stibora (3:1).
30:00
30:00
27:48
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov B vstřelil Josef Fridrich, asistoval Tomáš Faulant (2:1).
27:26
Branku družstva Florbal Slow Shoes Holešov B vstřelil Zdeněk Stibora, asistoval Radim Ernest (1:1).
19:31
Vyloučen hráč Martin Menšík družstva Florbal Slow Shoes Holešov B na 2 minuty za blokování hokejky.
16:58
Branku družstva FBK MeTermo Valašské Meziříčí vstřelil Jakub Suchý, asistoval Martin Volek (0:1).
16:34
Vyloučen hráč Radim Ernest družstva Florbal Slow Shoes Holešov B na 2 minuty za blokování hokejky.
15:00
15:00
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Tomáš Húska a Kryštof Máder.
00:00
00:00
Line-up hostů FBK MeTermo Valašské Meziříčí: brankář: Denis Bija; hráči v poli: Daniel Hás, Martin Volek, Jan Kramář, Jakub Suchý, Lukáš Pořický