1:1
3:0
- : -

Florbal Sokolov - FBŠ SLAVIA Plzeň B 7:2
3. Jan Sedlák, 5. Jakub Chramosta, 6. Kryštof Pitoňák, 22. Matyáš Pavelec, 26. Matyáš Pavelec, 30. Jan Lazebník, 33. Vojtěch Kaňka - 2. Martin Kilb, 16. Lukáš Páník; rozhodčí: Dominik Bartoš - Arťom Ňorba; vyloučení: 0:3; využití: 0:0; diváků: 47; zásahy brankářů: Lukáš Rada 23 - Šimon Bejdák 31; po třetinách: 3:1, 1:1, 3:0;
36:00
32:33
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Vojtěch Kaňka, asistoval Kryštof Pitoňák (7:2).
31:39
Vyloučen hráč Lukáš Páník družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
29:13
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Jan Lazebník bez asistence (6:2).
25:34
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Matyáš Pavelec, asistoval Fathi Hedar (5:2).
24:00
24:00
22:40
Vyloučen hráč Tomáš Fait družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B na 2 minuty za nedovolené vrážení.
21:39
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Matyáš Pavelec bez asistence (4:2).
16:47
15:02
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Lukáš Páník, asistoval Jaromír Fait (3:2).
12:00
12:00
05:55
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Kryštof Pitoňák, asistoval Tomáš Boháček (3:1).
04:35
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Jakub Chramosta, asistoval Kryštof Pitoňák (2:1).
02:37
Branku družstva Florbal Sokolov vstřelil Jan Sedlák bez asistence (1:1).
01:35
Branku družstva FBŠ SLAVIA Plzeň B vstřelil Martin Kilb, asistoval Matyas Tykal (0:1).
00:00
Rozhodčími dnešního utkání jsou Dominik Bartoš a Arťom Ňorba.
00:00
00:00
Line-up hostů FBŠ SLAVIA Plzeň B:
00:00
Line-up domácích Florbal Sokolov: brankář: Lukáš Rada; hráči v poli: Vojtěch Kaňka, Jan Lazebník, Matěj Moravec, Jakub Chramosta, Jakub Hora